Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Falkor, pejsek, kříženec, 2 roky starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Váží 33.3 kg.

Falkor je chytrý a věrný pes. Miluje lidi a pozornost a své oblíbené lidi si hlídá. U nás v azylu se skvěle snáší se všemi návštěvami a dětmi, ale Falkor dostal šanci odejít do dočasné péče s výhledem na adopci a byl vrácen, protože svou rodinu bránil aniž by byl vyprovokován. Teď je zpátky u nás v azylu a žádné známky obranářského chování u něj nepozorujeme, náš šťastný dráček Falkor stále zvládá seznamování a vítání návštěvníků na jedničku. Obzvlášť zbožňuje děti které k nám pravidelně dochází na návštěvu.

Falkor zvládá jízdu v autě, ale nejraději cestuje na zadním sedadle, a u veterináře je hodný. Umí chodit na vodítku a je čistotný až na sem tam nějakou tu nehodu. Falkor je chytrý a sebevědomý pes, který si rád hraje s míčem. Při správném vedení se mu bude dobře žít ve městě i na venkově.

Falkor se dobře snáší s ostatními psy a je v pohodě i s kočkami.

Pokud si myslíte, že je pro vás Falkor ten pravý, neváhejte nás kontaktovat!