Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Paddy, pejsek, kříženec (nejspíš saluki), přibližně 4 a půl roku starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Střední velikost, 19 kg.

Paddy je opravdu úžasný pes a jeho příběh je výjimečný. Původně byl zachráněn v Kataru, kde byl nalezen na ulici s obojkem zarostlým hluboko do krku a zlomenou přední nohou, která je nyní zahojená s mírnou deformitou. Dodnes se léčí z toho, co mu lidé způsobili. V Kataru měl nulovou šanci na adopci. Jedna odvážná paní s velkým srdcem a láskou ke zvířatům se rozhodla pro Paddyho zajistit letenku a poslat ho do našeho azylu a nyní tedy začíná nová kapitola jeho života!

Paddy se krásně chová k ostatním psům. Je to jeden z nejtolerantnějších a nejspolečenštějších psů, jaké jsme kdy potkali. Paddy prostě miluje všechny ostatní psy a důvěřuje jim, proto pro něj hledáme jedině takový domov, kde už na něj čeká další psí parťák. Jeho snem je být adoptovaný společně s Dukem, který je jeho nejlepším kamarádem. S kočkami vychází v pohodě. Paddymu by vyhovoval i život na okraji města, ale ideální by pro něj byl život na venkově v domě se zahradou.

Paddy v našem azylu prospívá a zlepšuje se s každým dnem. Stále více důvěřuje lidem a skvěle se snáší s dětmi, které ho u nás pravidelně navštěvují. Zdá se, že Paddy důvěřuje více dětem než dospělým. Hezky chodí na vodítku a rád chodí na procházky s návštěvníky. V Kataru v dočasné péči byl také čistotný. Paddy je velmi dobře motivovatelný jídlem a moc chytrý, takže bude v nové rodině možné pokračovat v jeho dalším výcviku. Paddy hledá trpělivého a zkušeného majitele, který má zároveň už doma sebevědomého psa, který by Paddymu dodal jistotu a klid. Hledáme někoho, kdo dá Paddymu dostatek času, aby si k němu mohl najíst cestu svým tempem. Rozhodně nabízíme nejdříve dočasnou péči na zkoušku, než proběhne samotná adopce!

Pro Paddyho hledáme milující a starostlivou rodinu, která mu dopřeje pozornost, péči a kvalitní stravu. Dejte nám vědět, jestli nechybí právě vám ❤