Pohlaví

Fena

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky.cz

Podrobný popis


NAŠLA DOMOV

V občance má Dumpling, česky Knedlik. Je to holka krev a mlíko, je největší ze všech štěňátek, která se k nám dostala ještě slepá z jednoho nezvládnutého "chovu".

Její táta i máma byli členy smečky, která se nikdy nedostala ze dvora, žila mezi slepicemi a králíky a jedinou zábavou byl lov hlodavců, rvačky a množení.
Knedlička je roztomiloučká umazlená holčička. Sedne si k nohám a dlooouze na člověka hledí, jako by říkala "nech si mě!" Všechny si je ale nechat nemůžeme, proto i tahle krasavice dokonalá hledá spolehlivou rodinu, která jí poskytne bezpečné zázemí a které bude dělat radost dlouhá léta. Rodinu, která jí dopřeje zažít vše, co si zaslouží každý pejsek, ať přišel na svět kdekoliv.
Je zvyklá na společnost jiných psů, člověka zbožňuje, papká granulky, je kompletně vakcinovaná, čipovaná a má vystavený mezinárodní pas. Nevadí jí obojek, vodítko ji také zajímá. Umí jezdit autem i ťapkat vedle kola.
Svěříme ji pouze do zodpovědných rukou lidí vědomých si štěněcích potřeb. Zahrada je super, ale jen pokud na ní nezůstane sama. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku ve výši 5 000 Kč.
Fyzicky je umístěna v našem sídle v Lanžhotě. Zájemce prosíme, aby nám sebe a svou rodinu co nejvíce představili formou emailové zprávy adopce@docasky.cz.
Inzerce je platná do smazání.