Pohlaví

Pes

Věk

9 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 9m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Jihomoravský
Akt. umístění: Dočasky.cz

Podrobný popis

NAŠEL DOMOV
Říkáme mu Křiváček. Je jedním ze sedmi štěňátek, která se k nám dostala ještě slepá z nezvládnutého "chovu".

Jeho táta už svou rodinu má, máma se také brzy odstěhuje. Oba byli členy smečky, která se nikdy nedostala ze dvora, žila mezi slepicemi a králíky a jedinou zábavou byl lov hlodavců, rvačky a množení.
Je to miloučký, heboučký a vymazlený psí klučík. Zaboří vám hlavu do náruče a slastně nasává člověčinu. Je klidný s lidmi, se sourozenci rád skotačí, miluje vodu. Po mamince ale zdědil poškozen čéšky zadní tlapky. Má velkou šanci, že ho to v dospělosti nebude omezovat. Je ale potřeba ho zatěžovat tak akorát, ideálně nožičku posilovat plaváním nebo cvičením.
Hledáme pro něj spolehlivou rodinu, která mu poskytne bezpečné zázemí a které bude dělat radost dlouhá léta. Rodinu, která se o něj postará a dopřeje mu zažít vše, co si zaslouží každý pejsek, ať přišel na svět kdekoliv.
Je zvyklý na společnost jiných psů, člověka zbožňuje. Je to náš miláček a "lízátko". Pusinky rozdává moc rád, papká granulky, je kompletně vakcinovaný, čipovaný a má vystavený mezinárodní pas. V dospělosti nebude mít více jak 15 kg.
Svěříme ho pouze do zodpovědných rukou lidí vědomých si štěněcích potřeb. Zahrada je super, ale jen pokud na ní pes nezůstane sám. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku ve výši 5 000 Kč.
Fyzicky je umístěn v našem sídle v Lanžhotě. Zájemce prosíme, aby nám sebe a svou rodinu co nejvíce představili formou emailové zprávy adopce@docasky.cz.
Inzerce je platná do smazání.