Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: NEBELVÍRASHELPFORANIMALS

Podrobný popis

5 štěňátek, která se narodila mamince Evelýnce v osadě Mašličkovo v Košicích, odkud se hnedka po porodu dostali do útulku, měla obrovské štěstí, protože i přes tento nelítostný start do života z nich vyrostla rozkošná, zvědavá, hravá a milá klubíčka plná energie a radosti ze života. Museli při nich stát opravdu všichni svatí, protože se jim vyhly i všechny štěněcí choroby a jsou úplně zdraví.

Maminka je 15kilová rozkošná a velmi milá kříženka s krátkým ocáskem, který po ní podědila i všichna štěňátka kromě Ericy. Tatínek je neznámý, ale zatím to vypadá, že velikostně budou všichni po mámě. Největší je Mishka a Valentýn, kteří budou zřejmě o něco málo větší v dospělosti. Naopak nejmenší drobek je Valentýnka. Po mamince zdědili taky úžasně milou, přátelskou a nekonfliktní povahu, budou z nich velmi inteligentní a učenliví psíci s aktivním temperamentem.

Štěnátka mají 2 měsíce a v dospělosti budou středního vzrůstu 15-20kg. Jsou očkovaní, čipovaní a mají pasy na vycestování. Mají za sebou už celou sérii odčervení a jsou úplně zdraví.

Štěňátkům hledáme laskavé domovy, kde budou členem rodiny. Pouze s možností pobytu uvnitř - žádná bouda, žadné živé zvonečky na dvůr. Hledáme jim zodpovědné rodiny, které ví, co obnáší výchova štěňátka a mladého energického pejska, a mají na to dostatek času a trpělivosti. Rodiny, které jim zajistí stabilní zázemí (pejsek je závazek na 15 i více let), s dostatečným finančním zabezpečením (kvalitní krmivo a kvalitní veterina).

Hledáme jim aktivní a zkušené rodiny, které jim zajistí nejen dostatek pohybu, ale i vyžití s řadou her a jiných aktivit. Zároveň ale rodina musí být dostatečně důsledná v určování hranic. Při výběru nového domova preferujeme rodiny, které mají zkušenosti s výchovou pejsků. K malým dětem z důvodu oboustranné bezpečnosti nedoporučujeme.

Momentálně se štěňátka nachází v dočasné péči u Bratislavy. Do nových domovů půjdou po podepsání adopční smlouvy s podmínkou kastrace v přiměřeném věku a po uhrazení adopčního poplatku 3000Kč. V případě vážného zájmu, prosím, pište do soukromé zprávy informace o Vás a Vaší rodině, o podmínkách, do kterých by byl pejsek adoptovaný, jaké aktivity pro pejska nabízíte, fotky Vaší rodiny a prostředí, ve kterém se štěňátko bude pohybovat! Tel.: 723 728 323.