Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 11 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Broumov

Podrobný popis

Anička je asi 10letá fenečka, které zemřel páníček. Jak to tak bývá, o Aničku se neměl kdo postarat, tak putovala k nám. 
Anička je bázlivá fenečka, ale moc hodná. Potřebuje trpělivé páníčky, kteří ji naučí, že se bát nemusí a že si může užívat spokojený život.

Anička … naše Anička. Pár zájemců měla, ale bohužel, adopce Aničky je složitá a my Aničku nemůžeme dát každému. Anička je trošku tvrdohlavá, ani na procházku nejde s každým. Pokud už vyjde za branku, je schopná se po pár metrech zaseknout a prostě dál ani krok a šup zpátky do útulku. S tím, koho zná, si procházkuje pěkně a s radostí. Proto není možné, aby Anička opustila útulek ze dne na den s cizím člověkem. Ten, kdo by ji chtěl adoptovat, musí, opravdu musí Aničku častokrát navštívit, aby se s ní poznal, aby ho ona vzala na milost a důvěřovala. Ani pak není vyhráno. Anička je útěkář a nemůže jít nikam, kde není zabezpečená zahrada, nikam, kde by na zahradě byla bez dozoru. Ani plot pro ni není překážkou! Anička je pro zkušeného pejskaře, který ví, že s takovýmto pejskem se musí opravdu pomalu a opatrně. Na zahradě s vodítkem, aby si Anička vše nejprve načuchala, poznala, aby se sžila s novým prostředím, aby si tam zvykla, aby si nový domov oblíbila, aby neměla důvod utíkat. Takže by Anička potřebovala jít bydlet domů, a kdyby byla u domu zahrádka, bylo by to super. Ale jen s dohledem, alespoň do té doby, kdy bude jistota, že Anička nehodlá utéct.

Anička je fajn psí kámoška pro toho, koho zná, na cizí z kotce štěká. S fenečkami moc nekámoší, kluky bere na milost :-)

Po tomto všem nám jako logický výsledek vychází, že by nový páníček měl být nejlépe z blízkého okolí Broumova, hlavně kvůli nutným častým návštěvám Aničky. 

Pokud tu je někdo, kdo odpovídá našim požadavkům, a kdo bych chtěl psí dámě Aničce dát domov, budeme rádi.


Městský útulek Broumov, Jana Slováková 721 543 498