Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Jihočeský
Akt. umístění: RAFAEL - První dočasný domov pro týrané psy - terapie, léčení a osvěta o.p.s.

Podrobný popis

Aktualizace 9/2021 - Doneček se vrátil z adopce po třech měsících ze závažných rodinných důvodů.

Aktualizace 6/2021 - našel domov 

Ahoj, jmenuji se Don, jsem německý ovčák a je mi tak 10-11 let. Do Rafaela jsem přišel zoufalý, podvyživený a dehydrovaný a vypadal jsem tak na 14 let. Celý život jsem strávil zavřený v maličkém kotci, nikdy jsem neměl žádné pořádné jídlo a byli na mě zlí. Ale tady jsem začal nabírat sílu, mám tu teplíčko, výbornou baštu a vše co potřebuji. A najednou se ukázalo, že tak starý nejsem a stal se ze mě krásný pes. Jsem hodně aktivní a miluji špacíry po okolí. Mám klidnou povahu a jsem moc hodný. S fenkami se snáším dobře, kluky si vybírám.
Nyní procházím intenzivním výcvikem, abych šel domů připravený. A musím se pochlubit, že jsem velice šikovný a za salámek pracuji jako šroubek 
Moc rád bych našel hodnou rodinu s domečkem a zahradou. Rozhodně už nechci zpátky do kotce, tak bych rád spal v domečku s páníčky. Určitě by se mi nelíbilo v paneláku, potřebuji běhat po zahradě a hlídat svůj rajón. Rád bych žil u starších lidí, kteří už jsou doma, či pracují z domova, aby na mě měli čas, nerad bych byl zase celý den sám. Já totiž miluji společnost, hlazení a mazlení. Teď chci všechno dohnat.
Můj zdravotní stav už je vynikající, jenom mě trošku bolí zadní kyčel, mám v ní artrózu. Jsem vykastrovaný, očkovaný a čipovaný.
Čekám na Vás v Hamru u Českých Budějovic.
Váš Doneček.
V případě zájmu volejte, prosím, Iva 605 254 813