Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 14.03.2020
Akt. umístění: Útulek Bohumín
Evidenční číslo: 608
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Viděli jste už více prosebné oči? Černoušek Cézar se takhle rozhlíží po prima rodině!
Cézar je na procházce vnímavý společník, k lidem přistupuje s radostí, reaguje na zavolání a sedá si k noze (resp. na nohu :-) ). Miluje pamlsky. Je veselé a klidnější povahy, je učenlivý, úžasný parťák a miluje mazlení. Cézara můžu vychválit do nebes, ale zůstává platné to, že se hodí k lidem, kteří mají se psy zkušenosti a nezaleknou se, když vrkne (ale víc neudělá) např. při nasazování postroje – na takovou manipulaci není zvyklý, je potřeba ho na ni zvykat. Nemá rád, když ho cizí lidé hladí v oblasti břicha, slabin. S každým novým člověkem si na toto musí zvykat. Proto ho nedoporučujeme k malým dětem. Na procházce se psy nemívá problém. Nedoporučujeme ho ke kočkám, nemáte-li trpělivost na jejich sžití a nevíte-li, jak na to.
Zda je vhodný k aktivním lidem – ano i ne, společné procházky si užije naplno, ale stejně tak rád si s člověkem zalenoší. 
Práce s Cézarem byla zcela na počátku trochu oříšek, protože nebyl úplně přístupný kontaktu. Po několika dnech ale začal mávat ocasem. Problém byl v tom, že co chvíli stočil hlavu k penisu/varlatům/ocasu a vrčel. Díky kastraci a vzájemnému získání důvěry se tento problém postupně zmenšoval, až vymizel.
Kříženec, věk v době nálezu: 4-5 let, středního až většího vzrůstu, pes, kastrovaný, ev. č. 608, nalezen 14. 3. 2020 bez označení čipem.

Video například zde a spoustu jiných je na Facebooku.


V případě zájmu o adopci nás nejdříve kontaktujte přes tlačítko Poptat psa na webu, přes facebook nebo instagram.