Pohlaví

Fena

Věk

13 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 13 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

SHEILA, 5-6 letá, OČKOVANÁ, ČIPOVANÁ mazlící, něžná, klidná. Jako jedináček nebo jiný nedominantní pejsek. Nachází se v ŠUMPERKU.

 

Sheila je nejsladší něžné princezna, s očima, v kterých se utopíte. Něžná, klidná, toužící po lásce a mazlení, vděčná. V jejích očích si můžete přečíst jediné přání, ať je milovaná. Když ji vidíte, tak máte jedinou touhu, vzít ji do náruče, hladit ji a šeptat ji do ouška, že už bude jen dobře. A ona si mazlení maximálně užívá. Bude dlouho tiše sedět ve vaší náruči a cítit, jak moc ji milujete. Že jste to právě vy, kdo ji ochrání. Láska, něžnost, jemné zacházení, otevřené srdce, laskavost - to je to, co potřebuje nejvíc. Když Sheila získá jistotu, dokáže neúnavně vrtět ocáskem a ukáže vám, jak moc je šťastná. Z přítomnosti ostatních pejsků se těší. Ale páníček musí mít na ni spoustu času a spoustu místa v náruči. Určitě by uvítala pejska, který není dominantní, je veselý a možná pečovatel. Pejsek, který se s ní nesmírně rád podělí o lásku a mazlení. Udělá ji místo ve svém pelíšku, venku ji bude průvodcem a doma prima parťákem. Sheilinka hůř slyší, kvůli přetrvávajícím zánětům v uších. Zatím jsou uši ještě v léčení. V nejbližší době bude provedeno kompletní vyšetření srdce.

 

Jste člověk, který Sheile chybí? Jste někdo, kdo četl o sobě a ví, že může udělat její život už jen krásný? Pak prosím zavolejte. Sheila je neplánovaně v dočasce s jinými holčičkami. Paní je ochotná počkat, aby nemusela jít do jiné dočasky a pak do domova. Nemůžeme její současnou dočasku protahovat, ale přesto chceme pro Sheilu to nejlepší. Proto neváhejte a zavolejte :)

 

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení. tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861 volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny: PO-PÁ: 10-18 hodin