Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

JASMÍNKA 4-5 let, očkovaná, čipovaná, zdravá, aktivní, plachá klidná lokalita, dům se zahradou přátelská psí kamarádka nebo kastrovaný kamarád.

Misto dočasné péče Hlinsko.

Něžná, plachá, umazlená, milující, oddaná, kouzelná princezna Jasmínka ušla obrovský kus cesty, aby našla tu nejlepší mazlící a milující rodinu. Jasmínka je drobnější holčička, která naprosto zbožňuje svoji rodinu. Oddá se vám celým svým srdcem. Domov bude středobodem jejího světa. Její místo jistoty a bezpečí. Proto potřebuje pohodovou psí kamarádku, nejlépe kavalírku, která ji naučí, že právě tahle rodina je to nejlepší, co ji mohlo potkat. Možná ji naučí i nějakým lumpárnám, aby Jasmínka zjistila, jak si užívat pravého psího života. Lidská milující náruč je velká a ona se ráda o mazlení podělí se svým psím parťákem. Svou paničku bezmezně miluje. Chce jí být pořád na blízku a mít ji nadohled. Při návratu domů vás uvítá nevýslovně šťastný pejsek. Jejím obrovským štěstím je užívat si lásku, mazlení a neustálou pozornost. Je to drobounký, krásný zloděj volného času. Zahrada je její ráj, kde může v bezpečí běhat. Když necháte otevřené dveře, sama si vyběhne, když se potřebuje vyvenčit. Miluje pohyb a užívá si i delší procházky do přírody. Není to pejsek, který by si užíval procházky po městě. Po perném dnu, plném dobrodružství, mazlení, lásky a péče se k vám přitulí v posteli a spokojeně usne, protože je doma, v bezpečí u vás. Když bude doma s jiným pejskem, vydrží bez jakéhokoliv problému 5 hodin. Časem se jistě naučí víc. Jasmínka je úžasná holka, která se bála i svého stínu. Za 2 měsíce se v dočasném domově naučila chodit na vodítku, pít z misky a hygienickým návykům. Přišla o hodně zoubků, kvůli extrémně zanedbané péči. Ale to ji nebrání, aby s obrovskou chutí zvládla malé granule nebo vařenou stravu. Je to plaché stvoření. Bojí se hluku, cizího prostředí a cizích lidí. Proto není vhodná do rušného prostředí a k malým dětem. Bojí se mužů. Chce to trpělivost a plnou kapsu dobrůtek, aby zjistila, že i muži ji můžou dát lásku a pocit bezpečí. Kvůli její psychice by bylo fajn, kdyby se před adopcí Jasmínka se svou rodinou párkrát potkala.

Máte velké srdce a chybí vaší rodině oddané, něžné stvoření, které bude vždycky při vás? Které vám dá celým svým kavalířím srdcem najevo, že jste pro něj všechno? Chybí vaší holčičce psí kamarádka, o kterou se může starat, učit ji a dělit se o s ní o spoustu lásky, kterou máte? Tak jste ji našli :) Stačí jen zavolat.

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení. tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861 volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny: PO-PÁ: 10-18 hodin