Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

Alex 
4 roky, čipovaný, zdravý, očkování odloženo kvůli ATB
Umazlený, fixovaný na člověka, uvítá přátelského pejska
Vhodný na klidné procházky
Nachází se v Kopřivnici

Alex je nejumazlenější a nejvděčnější kavalír, jakého si jen můžete představit. Přes všechna příkoří nezapomněl lidi milovat. Miluje lidi i děti. Z počátku je plachý a nedůvěřivý. Jako správný kavalír pozná toho, kdo je miluje, a sblížení mu moc dlouho netrvá. Otevřte mu své srdce a on vás zahrne pravou kavalíří láskou. Už jste zažili, že vás pes miloval? Alex se do vás zamiluje. Je to pejsek, pro kterého je největším štěstím obrovská kupa lásky, mazlení a nekonečné hlazení. Odmění se svou bezmeznou oddaností a doslova bude na páníčkovi viset. Bojí se agresivních psů, ale velmi dobře reaguje na uklidnění svého páníčka. 

Nejlépe by mu bylo s někým, kdo je doma, aby nebyl sám. To pak hodně teskní a stále, za smutného štěkání, volá páníčka domů. Samotu nemá rád. Když by měl psího parťáka, aby mu dodal pocit bezpečí, tak se po chvíli uklidní a dokázal by s ním čekat v klidu. Pohodové pejsky má rád a s radostí je vyzývá ke hře. Když se vrátíte domů, nikdo vás líp neuvítá než Alex. Jeho radost je bezbřehá. 

Miluje vycházky, ale nepotřebuje dlouhé túry. Stačí mu pomalé procházky venku, ale ne v rychlosti obejít pár bloků. Je to ideální pejsek pro lidi, kteří nejsou moc akční.

Chybí vám k dokonalosti milující, věrný a oddaný psí parťák? Toužíte dát pejskovi celé své srdce, mít ho neustále při sobě a těšíte se na nekonečné mazlení? A možná máte doma přátelského pejska, kterému by bylo líp s kamarádem? Pak je Alex přesně to pravé pro vás. Stačí jen zavolat.

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861
Volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny:
PO-PÁ: 10-18 hodin