Pohlaví

Fena

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

Lucinka, 7 let, fenka
Laskavá, klidná, hodná, rychle se naváže na člověka
Jedináček, jiný pejsek/fenka 
čipovaná, kastrovaná, nemá jedno očičko
nachází se v Praze

Holčička, kterou si zamiluje každý, kdo ji potká. Nesmírně laskavá, hodná a nenáročná fenečka. Okouzlí vás bezprostředností štěněte, věrností a láskou věrného psího parťáka. Hledáme člověka, který bude jen pro ni. Někoho, kdo se stane jediným středobodem jejího světa. Lucince nevadí jiní pejsci, kočičky toleruje. Má ráda lidi, na děti byla zvyklá. Ovšem nejvíc miluje a vyhledává muže. Byla zvyklá žít se starším pánem, který bohužel zemřel. Na člověka se velmi rychle naváže a je pro ni přirozené ho všude následovat.

Nejvhodnější by byl pro ni dům se zahrádkou, kde by mohla prozkoumávat každé zákoutí. Když tam s ní bude trávit čas její páníček, bude na vrcholu štěstí. Procházky miluje, ráda se občas i proběhne. Můžete ji vzít kamkoliv na výlet, bude všude moc hodná a klidná. Stačí ji, že je vám spolu dobře. Zvládá v pohodě jízdu autem, tramvají i autobusem. 

Lucinka nemá od narození očičko. V ničem ji to nepřekáží, ani nemá žádné komplikace. Vyšetřeno u specialisty. 

Jste člověk, kterému chybí hodný a věrný společník? Chce dát svůj volný čas a spoustu lásky jedné kouzelné psí dámě? Máte dům se zahradou, milujete procházky? Tak jste možná našli to pravé. A víte, že každého, kdo ji potkal, si nenápadně a něžně obtočila kolem packy? Chcete to zažít taky? Pak stačí jen zavolat 

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861

Volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny:
PO-PÁ: 10-18 hodin