Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

Něžná kráska MÁJA
4 roky

Majinka je něžná trikolorní kráska. Potřebuje k sobě něžného člověka, který ji bude hýčkat. Který bude mít pochopení pro její bojácnost. Zahrne ji bezmeznou lásku a pomaličku ji bude ukazovat, že mu může důvěřovat. Ukáže jí, jak ruka může hladit a že existuje člověk, který ji ochrání. A že rodina znamená lásku, bezpečí a radost ze života.

Hledáme pro ni rodinu s dalším pejskem, s kterým může usínat i řádit na zahradě. Ideálně jeden, maximálně dva, aby se jí mohl člověk věnovat. Pejska potřebuje, protože přes něj získává důvěru v člověka, vyhledává je a cítí se s nimi jistější. Rodinu, která bydlí v domku se zahradou. Není vhodné příliš frekventované a hlučné místo. Nejsou vhodné malé děti. Neublíží jim, ale bojí se rychlých pohybů a hluku. Majinka se zatím bojí chodit na procházky, na vodítku trochu zmatkuje, proto je pro ni báječná právě zahrada, kde si to ohromně užívá. Je to čistotná a hodná holčička, zvyklá spinkat v posteli. Potřebuje cítit blízkost svého člověka.

Máte spoustu lásky, trpělivosti a milující náruč? Když překonáte její bojácnost, získáte v Májince naprosto milujícího a oddaného pejska.

Jste člověk, na kterého Majinka čeká? Prosím ozvěte se nám.

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861

Volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny:
PO-PÁ: 10-18 hodin