Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

Majky – 4 ROKY
Očkovaný, čipovaný. 
v Moravské Třebové

Majky - něžný, krásný, rošťácký, akční, zvědavý, chytrý, temperamentní, bezmezně milující, krapet tvrdohlavý, oddaný, závislý na lidské společnosti, své rodině a lásce. Ale taky vystrašený, zmatený, smutný, ztracený…A TOUŽEBNĚ HLEDAJÍCÍ SVÉ OPRAVDOVÉ A LÁSKYPLNÉ DOMA. 

Hledající někoho, kdo by mu dal celé své srdce, upřímně a velmi ho miloval. Rodina, pro kterou bude Majky splněný sen, vyslyšené přání o neobyčejném pejskovi, který vaši upřímnou lásku odmění bezmeznou oddaností. Někoho, kdo touží po pejskovi s osobností. Kdo uvítá jeho živelnost, chytrost, citlivost, empatii, temperament a obrovskou kupu lásky. Majky opravdu velmi nutně potřebuje někoho, z koho bude cítit, jak moc je milovaný a zbožňovaný. Někoho, kdo zaplní jeho prázdnotu v srdci, uklidní jeho vystrašenou kavalíři dušičku a schová ho ve své náruči. 

Mysleli jste si, že víte co je to psí láska a oddanost? To jste nepoznali Majkyho.

Majky je velmi chytrý a silně empatický. Vycítí, jestli je opravdu chtěný nebo jen do počtu. Ke svému životu potřebuje cítit, že si ho nová rodina moc přeje, že ho moc miluje. Za to vám dá celý svůj život, své oddané srdce, svoji lásku…..všechno to, po čem touží od své rodiny. Potřebuje člověka, s kterým si bude užívat každou volnou chvilku, bude neoddělitelnou součást jeho života. Člověka, který se bude těšit, že si spolu užijí dlouhé procházky, běhání v listí nebo na louce. A v noci se bude moct k němu přitulit a cítit, že je v bezpečí. Špatně snáší, když je sám, bojí se, že bude zase opuštěný. Po čase si zvykne. Je to vítací pejsek. Jeho radost se nedá popsat, ta se musí zažít. Olízne vám obličej a roztančí se z radosti. 

Majky miluje učit se. A je v tom fakt dobrý. Je velmi chytrý a má rád pohyb. Potřebuje někoho, kdo se mu bude opravdu věnovat. Člověka, kterého bude bavit učit Majkyho nové věci… je jedno, jestli to bude běhání přes překážky nebo válení se v trávě. Majky je skvělý parťák. Všechno co dostane, vrátí tak, jako málokterý jiný. Bude do vás permanentně zamilovaný, krásně a nenápadně ukradne váš čas, splyne s vámi v jedno. 

Je to neobyčejný pejsek, který potřebuje neobyčejně lidského člověka, empatického, pozitivního, pro kterého by byl celý svět. Jestli jste se v tom našli, jestli jste člověk se srdcem na pravém místě a hledáte vyjímečného pejska……jste vy náš splněný sen pro Majkyho a volejte kdykoliv. S Majkym na vás hrozně dlouho a toužebně čekáme na telefonech tel:
ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.
Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Poznámka:

Majky okouzlí na první pohled. Působí něžně, kouzelně, je k zulíbání. A možná to je taky jeho smůla. Smůla na domovy.

Je nám velmi líto, že neměl štěstí na domovy. Možná Majky příliš okouzlil a spousta lidí si myslelo, že je to kavalír, a ti si přece zvyknou, přizpůsobí se. Snad proto, aby ho získali, nám slíbili a zaručovali se, že budou dělat psí sporty, věnovat se mu, dopřejí mu vyžití, budou s ním v úzkém kontaktu. Upozorňovali jsme lidi, že je to akční pejsek. Že je to pejsek, který je totálně závislý na své rodině, na svém páníčkovi. Že je potřeba, aby měl dostatek pohybu. Že to není pejsek, kterého prostě jednoduše odložíte, když vás přestane bavit. Nebude mu stačit pohyb na pár minut, jen obejít dům. On potřebuje mít vyžití, užívat si procházky třeba v přírodě nebo občas zkusit psí sporty. Potřebuje dělat společné věci s páníčkem, zaměstnat hlavu a vybít energii. Ve své podstatě klasická charakteristika SPRÁVNÉHO PSA JAKO PARŤÁKA. Splněný sen opravdových pejskařů.

Snažili jsme se vybrat vždy zodpovědně a pečlivě. Probírali jsme se zájemci vše, dlouze si o tom povídali. Proběhli návštěvy před adopcí. Upozorňovali jsme, že nemá smysl brát si ho, protože se líbí. Že on opravdu potřebuje to, co říkáme. Po čase se lidi ozvali, že je problém. Nejčastěji alergie někoho v rodině. Problém nebyl v pejskovi, ale v tom, co od něj lidi čekali. Ale Majky není plyšák na pohovku. Pro Majkyho jsme vždycky hledali domov, kde by ho opravdově milovali……..opravdově, tzn. z celého srdce.. Nové rodiny nás vždy přesvědčovali, že nebude sám, bude mít dostatek pohybu, bude v blízkosti svých lidí…….těžko zpětně hodnotit do jaké míry přesvědčovali nás nebo sami sebe, že to tak bude. Bohužel skutečnost pak byla jiná. A Majky byl na obtíž. Protože mu prostě nestačilo být venku chvilku a pak poslušně čekat, až ho někdo sem tam pohladí. Až si ho někdo možná všimne. On chtěl být lidem na blízku. Ve dne i v noci.

Každého zájemce jsme žádali, ať si adopci dobře rozmyslí. Protože, jestli nemůže dát to, co říká, tak se to projeví. A bude tím trpět jen Majky. Střídání domovů se projeví na jeho psychice. Nezodpovědnost lidí má momentálně za následek, že si Majky vykousal ránu na ocásku. Nevíme zatím důvod – zda se jedná o alergickou reakci nebo psychickou reakci na změny.

Proto vás prosíme, nevolejte, jestli mu nemůžete dát, co hledáme. Majky nutně potřebuje mít své konečné doma.