Pohlaví

Pes

Věk

17 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 17 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Naděje kavalíra Charlie o.s.

Podrobný popis

pes, 8 let
bojí se mužů
ideální trvalý domov blízko Sokolova

Trevor je téměř osmiletý kavalírek v trikolorním kožíšku, který si toho za svůj život užil už spoustu.

Je to krásný, drobnější kavalírek, se srdcervoucím pohledem a obrovským srdíčkem.

Trevísek má velký problém s důvěrou. Člověk si ho musí dlouho získávat, ale pokud se mu to povede, najde v Trevorovi nejvěrnějšího společníka na celý život. Od prvního dne se velmi upnul na dočaskovou paničku a nenechal na sebe od nikoho jiného sáhnout. Později pochopil, že ne každá ruka ubližuje a tak si do svého srdíčka pustil i její maminku.

Trevor má velký strach z mužů a větších psů. Je to hodně vystrašený pejsek, který ná vás neustále třeští ty své obrovské, smutné, kavalíří oči, jako by vám říkal: "Že mi neublížíš, že né..." a stále vás sleduje.
Lekne se každé rány a pohybu, postupně začíná zjišťovat, že když se zvýší na někoho hlas, neznamená to, že se mu něco stane :)

Trevča je poslušný pejsek, který se drží svého pána, vždy přijde na zavolání a směje se jako malé štěňátko. Miluje válení v trávě a běhání za šiškama, proto hledá domov v nějakém pěkném domečku se zahrádkou :) Cizích lidí se bojí, proto procházky moc nezvládá. Když má největší strach, vždy ho uklidní blízkost Maxíčka, psího parťáka, takže by byl fajn nějaký klidný, kavalíří kamarád, na kterého by si mohl pokládat hlavičku, když je smutný.

Ani kočičky Trevorovi nevadí.

Užívá si česání, mazlení, miluje spinkání v posteli a běhání v trávě. 

Je to nejvěrnější ocásek, oddaný přítel a pejsek, který si zaslouží ten nejkrásnější domov. Dokáže si získat každého na první pohled, ale sám si dává na lidi velký pozor. Proto potřebuje někoho trpělivého, kdo mu ukáže, že může být milovaný, opečovávaný a šťastný pejsek ♥

Byli bychom moc rádi, kdyby se našel páníček blízko Sokolovu. Trevísek by potřeboval, aby se s ním jeho budoucí páníček mohl postupně seznamovat, zajel za ním několikrát na návštěvu a získal si jeho důvěru, proto by bylo blízké bydliště velkou výhodou. Nechceme, aby prošel dalším stresem, ale aby věděl, že jde k hodným lidem :)

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.
Adopce řešíme pouze telefonicky. Děkujeme za pochopení.

tel ČR +420 732 322 224, +420 777 751 861

volejte prosím pouze v tyto uvedené hodiny:
PO-PÁ: 10-18 hodin