Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Banny a k tetě jsem přijela od rodinky z dětmi, u kterých se projevila alergie a já musela pryč. Jsem 2 letá, 2 kilová, ušatá princezna, kříženka krysaříka, měla jsem ještě psí kamarádku a tak bych doma rozhodně potřebovala další psí společnost. Jsem velmi hodná, něžná psí dušička, zpočátku jsem trochu plašánek, ale velmi rychle si na nové lidi zvyknu a stane se ze mě obrovský mazlík a miláček.

Doma jsem hodná, čistotná a klidná. Ráda spinkám v pelíšku nebo přitulená k lidem či dětem, venku jsem aktivní slečna, co má ráda procházky a výletování.

Ráda bych našla velmi milou, empatickou rodinku, která mě zahrne láskou a bude si mě hýčkat jako princeznu. Vaše Banny."

Banny je 2 letá kříženka krysaříka, odevzdali ji k nám majitele ještě spolu s fenkou Lucinkou, z důvodu alergie dětí. Banny byla nejdříve vykulená a bázlivější, nicméně je to moc hodná fenečka, velmi přátelská, mazlivá a úžasná.

Miluje děti a jakmile se nějaké objeví, ihned se s nimi přátelí a vyhledává jejich společnost. Samozřejmě děti hodné, rozumné, co vědí, jak se k pejskům chovat. Určotě by potřebovala společnost dalšího hodného, malého pejska, který jí v její submisivitě bude oporou a pomocí.

Banny je maličká psí fešanda, hledáme pro ni milující rodinku, která o ní bude pečovat, kde bude mít hodně pozornosti a lásky. Potřebuje zodpovědné páníčky a stabilní laskavé zázemí.

Banny je je oblešená, čipovaná, kastrovaná, odčervená, vakcinovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, předkontrole v novém domově a úhradě adopčního poplatku, návštěva možná v Praze, po dohodě s Dášou. informace o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 Za fotky moc děkujeme Gabina Havejová