Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Moris a nikdy by mě nenapadlo, že skončím na starší kolínka sám. Dosud jsem žil s dalšími dvěma psími kamarády a nedávno jsme se museli rozdělit a každý z nás ted hledá novou rodinu.

Jsem starší, 10 letý jezevčík, velmi hodný, milý pes, ač starší, tak stále ještě hravý i aktivní. Mám moc rád lidi, jsem moc milý a přátelský kluk, svoje páníčky budu věrně následovat na každém kroku a užívat si společný spokojený život.

Doma jsem vzorný, čistotný, respekutuji svuj pelíšek a mám rád svůj domácí klídeček, odpočinek a lenošení s páníčky. Velmi rád chodím na procházky a rozhodně nepatřím do starého železa, dokonce i hračky rád pomuchluju.

Rád bych našel pohodovou rodinu, bez malých dětí, páníčky, se kterými budeme chodit na procházky, byl bych rád na bydlení v domečku se zahrádkou, v klidnějším prostředí. Váš Moris."

Moris je 10 letý kříženec jezevčíka, který se svými psími kamarády zůstal bezprozorní. Museli se rozdělit, což Moris zvládl skvěle, rychle se přizpůsobil novému prostředí, lidem i pejskům. Se psy konfliktní není, ale na ostatní psí samoce může žárlit a proto bychom ho spíše viděli jako jedináčka nebo v soužití s klidnější, hodnou fenkou.

Lidi miluje a ty své si nade vše oblíbí a oddaně ctí. Je to mazel, rád si lenoší v pelíšku, nebo se tulí ke svému člověku, hraje si i s hračkami, užívá si výlety do přírody a celkově je to opravdu pohodový pejsek, který si zaslouží hodně lásky a pozornosti svého človeka.

Moris si rád prošmejdí zahrádku a všechno ho zajímá, ven chodí s nadšením, naopak doma má už raději svůj klid, je klidný a nenáročný.

Pro Morise hledáme pohodové milující páníčky, ideálně v domě se zahrádkou, kde byl zvyklý žít. Hodí se do rodiny bez dětí, ke starším i mladším majitelům, kteří ho zahrnou láskou.

Moris je zdravý, má normální krevní testy, je kastrovaný, s ošetřenými zoubky, odblešený, odčervený, očipovaný a vakcinovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po dohodě s jeho dočasnou tetou Ivanou, tel : 702 953 956, po předkontrole v novém domově. Po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, nachází se v Býkovicích u Brna. Informace o vás a vašich podmínkách pro Morise, pište prosím na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705