Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Balů, mám asi 12 let a 13 kg. Mí původní páni se o mě nestarali hezky. Strádal jsem a toužil po domově, kde budu mít péči, lásku, kde nebudu jen „hezkým pejskem“. Když jsem začal mít zdravotní problémy, naštěstí se mě vzdali. Do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi jsem přišel zablešený, vyhublý, měl jsem velké bolesti bříška a zadečku. Hrozila i poslední možnost, ale zabojoval jsem! Krásně jsem se stabilizoval a vyhlíížím ten nejlepší domov, splnění mého snu...

Dle dočasné paničky jsem malý rarášek, stále aktivní, mazlivý. Miluji gauč, pelíšky, hlazení, lidi. O samotě jsem hodný, neničím, neštěkám. V autě jezdím rád, můžete se mnou i na výlet. Na vodítku umím, procházek si užívám, ale stačí mi i zahrádka. Hygienické návyky dodržuji, doma nečůrám, občas se mi může stát nehoda s kakáním (spíš již výjimečně „ukáknu). Měl jsem totiž problémy s análními žlázami (praskání). Toto je třeba stále hlídat, chodit na pravidelné kontroly a pravidelně mi omývat zadeček vodou a mazat vazelínou. Manipulaci snesu, jen na veterině se bojím.

Snesu psy, feny, kočky, mohu i k dětem.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem očkovaný, čipovaný, kastrovaný, zoubky mám vyčištěné.

Pouze volejte, na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Liberec.