Pohlaví

Pes

Věk

6 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 6m Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Heaven Ranch

Podrobný popis

ŠTĚNĚ MONTY HLEDÁ DOMOV

MONTY (původem Calvin) nebo taky Black Jack kříženec Jack Russel Teriéra věk cca 4-5 měsiců hledá nový domov. Adoptovala si ho ze Slovenského spolku rodina z Prahy. Ovšem u člena rodiny se vyskytla silná alergie, proto se ho museli vzdát. Aby Montik nemusel putovat zpět na Slovensko, přijali jsme jí k nám. Je to malé živé stříbro,,ale nesmírně dobrácký pejsek přátelský k lidem,,mazlík, ale urcitě je v něm krev JRT a tak je třeba počítat s temperamentem. Na bříšku má asi 1cm břišní kýlu. Prosik, až budete uvažovat jeho adopci, zvažte,,zda máte na tohoto pejska dostatek času a prostoru. Je unisemtěn u nás na Heaven Ranch v Srbcích u Luže okres Chrudim info 728017627
POZOR!!!
Zájemci, kteří chtějí pejska na zahradu bez přístupu do domu, NEVOLEJTE!!!!
Pokud sháníte živou hračku pro dítě, NEVOLEJTE!!!
Pokud nerozumíte, že za pejska budeme požadovat adopční poplatek, který nám vynahradí nejzákladnější náklady za péči o pejska, což je očkování, čipování, kvalitní granulky, prosím. NEVOLEJTE!!!
Na komentáře typu "mám zájem" a "kolik stojí" NEREAGUJEME!!!
Pořizujete si člena rodiny na 20 let. Takže vyžadujeme zdvořilou komunikaci na úrovni úměrnou této situaci. Před zavoláním zvažte, zda o pejska má zájem skutečně celá vaše rodina a není to jen vaše zbožné přání. Děkujeme za pochopení a úsporu našeho drahocenného času.
Unie práv zvířat z.s.