Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Meggie a jsem 9 letá, maličká kříženka čivavy. Jsem drobeček o váze 3,7 kilíček a svým bývalým majitelům jsem sloužila jako stroj na štěňata. Mým posledním štěňátkům ještě nebyly ani dva měsíce, když je prodali a mě darovali jako stále kojící mámu do Dočasek. Od začátku jsem velmi hodná, přátelská fenečka, velmi živá a aktivní. I když jsem přijela zanedbaná a hubená, dostala jsem se do skvělé formy a dokonce jsem se vrátila do štěněcích let a dovádím, jako psí mládě. Miluju balonky a bez balonku nedám ani ránu, v aportování jsem přeborník a i když jsem věkem trochu starší holka, nenechte se zmást, energie mám na rozdávání a tak bych byla ráda za aktivní páníčky, se kterými budu mít hodně vyžití.
Jsem velký mazel a vděčná, společenská fenečka, doma jsem vzorná a čistotná, miluju lítání po zahrádce i dovádění s ostatními pejsky.
Venku na vodítku tahám, ale díky mé váze, to není nic dramatického.
Ráda bych našla zodpovědnou, milující rodinku, která mě zahrne láskou a péčí napořád. Vaše Meggie."

Meggie je 9 letá kříženka čivavy, váží 3,7 kilo a je to úžasná fenečka. Přijela od původní rodiny, kde měla několikrát štěňata, poslední teprve pár týdnů před příjezdem k nám.

Meggie je mazlíček, ráda se tulí ke svému člověku, spinká v pelíšku nebo v posteli a je moc milá. Je to úžasné psí sluníčko, veselá, hravá a velice mazlivá. U nás se vrátila do štěněcích let, objevila kouzlo balónku a stal se z ní neúnavný aportér. Na svůj věk je velice temperamentní, ale dá se zklidnit a pak se uloží do pelíšku nebo na gauč. V noci spí v pelíšku, ale moc ráda přijme pozvání do postele.
Hezky poslouchá, přiběhne na zavolání, je čistotná, v autě cestuje naprosto v pohodě.
S ostatními psy vychází bez problémů, takže psí kámoš doma bude výhoda.
Nejlépe by jí bylo v domě se zahradou, kde se může pořádně vydovádět. Může být samozřejmě i v bytě, ale jen tam, kde nebude vadit její štěkot a kde jí její paníčci dokáží zabavit, aby vybila svůj temperament.
Meggie je miláček, pejsek za odměnu, bude moc ráda dělat společnost milujícím páníčků, kteří se jí budou věnovat a se kterými se nebude nudit.
Meggie je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná, s ošetřenými zoubky, bude očkovaná. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy, úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči ve Vraném nad Vltavou po dohodě s Irenou na tel : 603 426 832 a předkontrola v novém domově. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705