Pohlaví

Fena

Věk

4 měsíce

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 4m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Adélka a jsem 3 měsíční překrásná holčička. Narodila jsem se adoptované mamince, bohužel v útulku nevěděli, že je mamka březí. Můj bráška našel domov rychle, já jsem odjela k tetě do dočasky, kde se po nových páníčcích teprve rozhlížím.
Jsem velmi hodná holčička, milé štěňátko, nepopsaný list papíru, mládě, které musíte skvěle vychovat. Jsem moc milá, veselá a hravá, učím se pomalu hygieně a celkově jsem pohodové úžasné štěňátko. Ráda se seznamuji s pejsky, jsem zvědavá, chytrá, vyrovnaná. Mám nyní kolem 5 kilíček a v dospělosti budu středně velká holka, odhadem asi 15 - 16 kilo. Ráda bych našla rodinku, milující a zodpovědnou, ideálně v domečku se zahrádkou, klidně i s dalším prima psím kamarádem. Vaše Adelka."

Adélka k nám byla umístěna od majitelky adoptované fenky z útulku, kde nezjistili, že je fenka březí. Je nyní 3 měsíční, její maminka je kříženka střední velikosti
(kříženec kokra/malý labrador)
Je to úžasná, roztomilá holčička, krásné štěňátko, s milou, přátelskou a nezištně čistou povahou. Je moc hodná, nebojácná a přizpůsobivá, miluje lidi, ráda se mazlí a hraje si. Venku se učí hygieně, ale doma je zvyklá chodit na podložku. Moc hezky se všechno učí, je vnímavá a šikovná, zajímá se o pejsky a doma by také uvítala hodného psího kamaráda na dovádění.
Adélka je skutečně skvělá holčička, kterou si každý zamiluje, bude radost s ní pracovat a učit ji všemu novému, je to úžasné psí miminkou, které musíte zahrnout láskou a péčí.
Hledáme pro ni TOP rodinku, zodpovědnou, milující, ve stabilním, harmonickém zázemí, ideálně v domku se zahrádkou, kde bude mít dostatek vyžití venku, včetně výletů, procházek a socializace.

Adélka je 2x očkovaná, 2x odčervená, odblešená, čipovaná, podmínkou adopce je i kastrace v dospělosti, ideálně v naší režii na pražské klinice Ivet. Návštěva možná po dohodě dočasnou tetou v Praze, podpis adopční a smlouvy a úhrada adopčního poplatku, je podmínkou adopce. Vážní zájemci o Adélku, pište informace o vás, včetně podmínek a zkušeností s pejsky, na mail : dipu@seznam.cz. Nebo tel : 602 259 705