Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Kevin, čistokrevný německý špic, mám 9 let a 20 kg. Žil jsem docela spokojený život, se svým pánečkem a psím kamarádem. Jednoho dne se vše změnilo a my přisli o vše. Odjeli jsme do psího hotelu, kde jsme měsíce čekali, zda najdeme domov. Nic... Pak se uvolnilo místo v dočasných péčích spolku Psí senioři v nouzi, my odjeli tam. Můj kamarád již domov našel, ale já stále čekám. Prosím, adoptujte mě, těch změn již bylo moc.

Zprvu jsem opatrný, bázlivější. Nekoušu, ale ze strachu chci utéct nebo štěkám. Když zjistím, že mi nic nehrozí, jsem moc fajn a mazlivý pes. Manipulaci snesu. Poslouchám, znám i základní povely. Hygienické návyky dodržuji, o samotě jsem hodný – neničím, neštěkám. Procházky mám rád, na vodítku umím, ale bez něj chodit prozatím nemohu. A jízda autem, to je něco, to je vždy fajn zážitek :-)

V dočasné péči jsem s kočkou bez problému, raději bych byl psím jedináčkem. Psy venku snesu, ale doma si na ně po čase vyskakuji.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě, v klidnějším prostředí a bez malých dětí. Jak jsem již říkal, nekoušu, ale bylo by to na mě moc.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, bez zdravotních problémů.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Brno.