Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Jurášek, mám 11 kg a asi 13 let. Nevím, co se stalo, ale vyhodili mě na ulici. Toulal jsem se po vesnicích, měl jsem hlad, byla mi zima. Objevil jsem díru v plotě, přišel jsem pro pomoc na cizí zahradu. Hodní lidé mě nakrmili a já tam vyčerpáním usnul. Pryč jsem jít už nechtěl. Lidé si mě ale nechat nemohli, zavolali do útulku, který mě přijal do péče. Byl jsem hrozně hubený, sotva jsem chodil, srst jsem měl v hrozném stavu. Nyní jsem na tom již dobře a moc prosím o domov, na stará kolínka si přeji zažít ještě to krásné. Čekám v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi.

Jsem hodný, nenáročný dědeček, hodně času prospím. Rád papám. O samotě neničím, neštěkám. Celkově hlučný nejsem. Vyžaduji častější venčení. Na vodítku chodím hezky, s jízdou v autě také nemám problém. Když se mi některá manipulace nelíbí, například na veterině, s košíkem jí hravě zvládnu. Mohu i k rozumným psům, fenám, kočkám, odrostlým dětem.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě. Nyní jsem v dočasné péči v bytě a nebojím se ani do výtahu :-)

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Užívám léky na štítnou žlázu, které stojí 110 Kč/měsíc. Neslyším a hůře vidím, ale to je vzhledem k věku normální a svůj handicap nevnímám.Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Louny.