Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes pro život

Podrobný popis

Bonko HLEDÁ domov

Hledáme Milující Domov pro Našeho Bonka – Přítel na Celý Život

Představujeme vám Bonka, tříletého křížence střední velikosti, který už téměř tři roky trpělivě čeká na svůj vysněný domov. Bonko je výjimečný pejsek, který si zaslouží láskyplnou rodinu, kde bude moci rozkvést. Jeho příběh je plný naděje a oddanosti a my věříme, že právě vy můžete být jeho hrdinou.

Bonko v Kostce:

  • Věk: 3 roky
  • Velikost: Střední
  • Povaha: Mazlivý, poslušný, vděčný

Proč si Zamilujete Bonka?

1. Mazlivý a Přítulný Kamarád

Bonko je skutečný milovník mazlení. Každý okamžik strávený s ním je naplněn láskou a radostí. Miluje být v přítomnosti lidí a nic mu nedělá větší radost než dlouhé hlazení a tulení. Jeho laskavá povaha z něj dělá ideálního společníka pro všechny, kteří hledají věrného přítele.

2. Poslušný a Inteligentní Společník

Bonko je nejen poslušný, ale i velmi inteligentní. Rychle se učí nové povely a vždy se snaží svému pánovi vyhovět. Jeho poslušnost a ochota učit se z něj dělají perfektního kandidáta pro rodinu, která hledá pejska, který bude poslouchat a bude snadno ovladatelný.

3. Vděčný a Oddaný Přítel

Bonko je nesmírně vděčný za každou pozornost a lásku, kterou dostane. Jeho oči září radostí a vděčností, když se mu někdo věnuje. Tato jeho vlastnost ho činí neodolatelným a zaručuje, že se stane oddaným členem vaší rodiny.

Co Bonko Potřebuje?

Bonko hledá domov, kde bude moci sdílet svou lásku a věrnost. Potřebuje rodinu, která mu poskytne stabilní a láskyplné prostředí. Je ideální pro jednotlivce, páry nebo rodiny, které hledají milého a poslušného pejska. Bonko se hodí do bytu i domu se zahradou, kde bude mít dostatek prostoru pro své každodenní radovánky.

 

Dopřejte Bonkovi šanci na nový život plný lásky a radosti. Přijďte se s ním seznámit a nechte se okouzlit jeho milující povahou. Bonko je připraven stát se vaším nejvěrnějším přítelem a naplnit váš domov neuvěřitelnou láskou a vděčností.

Kontaktujte nás  a staňte se hrdinou, kterého Bonko potřebuje. On čeká právě na vás!

Zájemci, prosím napište nám přes naši fb stránku pes pro život  (2) Facebook       něco o sobě a jaké podmínky domova pro Bonečka nabízíte.

 

Bonko věří, že právě vy jste jeho osudový člověk. Přijďte a dovolte Bonkovi, aby vám ukázal, co znamená pravá láska a přátelství.

Bonko je 3 letý kříženeček s výškou pod kolena a váhou 18kg. Boneček je lehce plašší pejsek, ale rychle si získává důvěru k lidem. Je snášenlivý s pejsky, fenkami, kočičkou. Na vodítku chodí volně, netahá. Je velice vnímavý, chytrý, rychle se učící a úžasně poslušný. Boneček je hravý, veselý a mega mazlivý pejsek. Neskutečně vděčný za sebemenší pozornost. Je kastrovaný, plně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Hledáme mu laskavý domov, kde bude členem rodiny. Nachází se v Roudném. Zájemci, prosím napište nám přes naši fb stránku pes pro život  (2) Facebook       něco o sobě a jaké podmínky domova pro Bonečka nabízíte.