Pohlaví

Pes

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Šarpej v nouzi / Shar-pei v núdzi

Podrobný popis

Ahoj, já jsem Monty. Neměl jsem úplně pěkný start do života, můj první páníček si myslel, že návštěva veteriny znamená vyhozené peníze a kvalitní krmení je prý moc drahé, tak jsem dostával nejlevnější granule s mlíkem. Ale v mém novém dočasném domově dostávám jen to nejlepší a chutná mě všechno. Prý jsem až hodně dobrý strávník a sežeru na co přijdu  nejvíc mi chutná kůra ze stromu, panečku, to je mňamka. Jsem velice kontaktní pejsek, miluji lidi a vše co dělají, musím dělat taky. Mám rád vodu, rád se koupu a koupat se musím, protože se občas vyválím v něčem moc „voňavém“, teta tomu říká ho..no ????. Už mám za sebou první očkování, čipování i ošetření proti blechám a klíšťatům. Dokonce mi brali i krev toho jsem se teda trošku bál, ale když mi paní veterinářka slíbila , že dostanu dobroty, tak jsem se nechal. Zjistili, že mám sníženou funkci štítné žlázy, ale to mohlo způsobit nesprávné krmení, kontrolní testy se musí zopakovat za 3 měsíce. Potom teprve budou výsledky vypovídající a uvidí se, jestli bude nutné nasadit léky nebo ne. Mám hygienické návyky zmáknuté tak na 80%, ještě se mám co učit. Ale pořád jsem štěňátko. Rád chodím na procházky, se všemi zvířátky jsem kamarád a miluji děti. Tak to je všechno o mě.

Tety ze spolku čekají, že se ozve ten nejúžasnější páníček, nejlépe takový, který už zná šarpeje, bude mít se mnou spoustu trpělivosti a dá mě celé své srdce.

Pokud jste se do Montyho zamilovali, napište nám na mail sarpejvnouzi@seznam.cz v jakých podmínkách by u vás žil a co nejvíce podrobností o vás. Můžete také využít Dotazník pro zájemce o adopci https://docs.google.com/forms/d/1mob93tO9W6B8rIC8jTktmZCVHBsxYhg5KhjS4wLaxjc/edit.

Monty půjde do adopce po předkontrole nového domova, podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace v dospělosti a úhradě adopčního poplatku.