Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3 900 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

 

Robert, pejsek, kříženec, 1 a půl roku starý. Je očkovaný, odčervený, kastrovaný, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Váží 33.3 kg.

Robert je chytrý a věrný pes. Miluje lidi a pozornost, ale má také tendenci chránit svou rodinu a domov. Zatím se u nás v azylu skvěle snáší se všemi návštěvami a dětmi, ale dostal šanci jít do dočasné péče s výhledem na adopci a vrátil se k nám, protože svou rodinu bránil aniž by byl vyprovokován. Hledáme tedy někoho, kdo má zkušenosti s ochranářským chováním.

Robert je zvyklý na jízdu v autě a u veterináře je hodný. Zná vodítko (na postroji chodí skvěle) a na čistotnost v bytě si zvykne velmi rychle. Roberts je chytrý a sebevědomý pes, který si rád hraje s míčem a hlídá svou rodinu. Při správném vedení se mu bude dobře žít ve městě i na venkově.

Robert se dobře snáší s ostatními psy a nevadí mu ani kočky.

Pokud si myslíte, že je pro vás Robert ten pravý, neváhejte nás kontaktovat!