Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Maličká krásná vesela paní ředitelka Dáša, obrovska osobnost! Vybojovala si život, mela skončit zabita v kill útulku v Rumunsku, kdyz bojovala o život na klinice vyhubla a úplně znicena. Náročnou prací spolupracujících záchranářů se z ni stala nádherná fenka, která ted touží po domově.
Je už starší kolem 8 let. Do 10 kg malá.
Zvykla na psy. Chodí na vodítku, manipulaci snasi. Je velmi milá.
Kastrovana, ockovana, čip, pas, antiparazitika, 4dx test na klistove choroby negativní.
Krmení je podmínka barf složením pro starého pejska bez granulí, těstovin, piškotů. At ma co nejlepší zdraví, zaslouží si to.
Nachází se u Poděbrad
Zajemce prosime, aby nam napsali na email denisa.tlapka@seznam.cz neco o sobe a zkušenostech. Například odkud jste, v jakém prostředí bydlíte (baráček/byt, město/vesnice), jestli máte děti, psy, další zvířata, jaký je Váš denní režim, představa o volném čase, zda máte nějaké zkušenosti se zvířaty, jakou máte představu o tom, co bude pes dělat - kámoš, sport, práce apod. Je to důležité pro to, abychom psa dopředu neposílali do prostředí, které mu nebude vyhovovat a s potřebami majitelů si nebude sedět. Moc nám záleží na tom, aby naši svěřenci byli spokojení.
Děkujeme všem, kteří se náš spolek rozhodnou podpořit, ať už jakoukoliv formou. Díky Vám dokážeme zachraňovat psy, kteří se vinou člověka dostali do špatné životní situace, a mnohdy by ji, opět z rozhodnutí člověka, nepřežili. Tak jako Dáša, kterou lidé odsoudili na smrt, a díky jiným, hodným lidem, byl tento krutý osud naštěstí zvrácen. Teď už jen najít hodné lidi, u kterých bude mít trvalý domov.