Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Slovenský čuvač
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Ústí nad Labem
Region: Středočeský
Datum nálezu: 29.04.2024
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

NENACHÁZÍ SE V ÚTULKU! 

MAX

Plemeno: kříženec slovenského čuvače
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): cca 2022
Datum nálezu: odložen
Velikost: velký

Slovenský čuvač jménem Max. V aktuální rodině od štěněte, nyní jsou mu dva roky a je v plné síle. Bohužel nezvládnutá výchova, špatně zvolené plemeno pro rodinu a nyní nevědí, co s ním. Proto se rodina rozhodla hledat nový, vhodnější domov. 

Je moc přítulný, má rád škrabkání, hlazení, česání a "masírování". Také má moc rád vodu a pohyb. S tím je první problém - v současném domově se mu nedostává dostatek fyzického ani psychického vybití. Z důvodu přemíry energie začal utíkat z pozemku - podlézá či přelézá ploty. Na procházky chodí málo, protože ho majitelka neudrží. Je to pes v plné síle, neukázněný a nevybitý - proto na vodítku dost tahá, nedrží směr, všechno ho zajímá. Bohužel jedno s druhým souvisí.

S jinými zvířaty nemá problém - žije v domácnosti společně se 2 kočkami a želvou. Se psy je potřeba vyzkoušet, to těžko říct.

NEdoporučujeme ke starším  ani nezkušeným lidem. Potřebuje člověka, který má zkušenosti se psy, ideálně s tímto plemenem. Ideálně k domu se zahradou, ale i tak s dostatkem pozornosti - procházky, výlety, případně nějaký psí výcvik. Určitě bude potřeba zezačátku nastavit jasná pravidla, začít ho vychovávat a dostatečně ho do-socializovat. 

 

Pes se nachází v Ústí nad Labem. Pro více informací, popř. propojení s majitelkou psa volejte na naše tel. číslo 602 144 145 (9.00 - 17.00h).