Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Rafík, kříženec jorkšíra s čivavou, mám 10 let a 3,5 kg. Našli mě zarostlého, špinavého a moc hladového na ulici. Již jsem myslel, že je to můj konec. Ale naštěstí jsem byl odchycen. Tak jsem se dostal do útulku, poté do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi, kde čekám na nový začátek. Prosím, adoptujte mě.

Lidi mám rád, mohu i k rozumným dětem. Jsem již méně aktivní, rád ležím v pelíšku, v klidu. Když se vrátíte domů, budu vás nadšeně vítat. Když mám náladu, jsem mazlivý, když jí nemám, tak odejdu. O samotě jsem hodný, neničím, neštěkám. Hygienické návyky dodržuji, jen vyžaduji častější venčení (8 hodin přes den nevydržím, v noci ano). Autem jezdím rád. Veškerou manipulaci snesu, i na veterině jsem byl hodný. Na vodítku umím.

V dočasné péči mám psí i kočičí kamarády, na které jsem ze začátku vrčel a útočil, to strachy. Teď jsem si na ně již zvykl a jsem s nimi kamarád.

Hledám domov v bytě nebo v domku, ale pouze uvnitř.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Užívám léky na srdíčko, které vyjdou na 300 Kč/měsíc. Zlobilo mě koleno, podstoupil jsem jeho operaci, proto není doporučena chůze do schodů.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Trutnov.