Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: DP Tuláček

Podrobný popis

Aisha není úplně dokonalá, jedno ouško jí padá, má vytahané cicky po štěňatech, není papírová to ano. Ale každý soudí jen podle obalu nikdo neřeší to jaká je. Každý píše, že chce klidného, milého, kamarádského, mazlivého psa vhodného k dětem a když tu právě takový je tak se řeší jen vzhled. Tak co potom chcete???
Opravdu se nenajde rodinka pro úžasnou fenečku Aishu? Je dost skromná, vděčná, hravá, mazlivá mamina. Štěňátka odcházejí do svých domovů, jen na Aishu se za celé 3 měsíce co se starala o svoje mimina nikdo nezeptal.
Aisha je opravdu miloučká fenka co si taky zaslouží být rozmazlovaná a mít svůj domov. Má zhruba 2 roky. Aisha je neskutečně hodná, oddaná, vděčná, učenlivá, aktivní fenka. Miluje jakékoliv aktivity, aportování, cvičení, zábavu, blbnutí s ostatními psy a samozřejmě mazlení s páníčkem. Hygienu má 100%. Má ráda společnost lidí. Hledá milující, trpělivou rodinku co jí všechno doučí, bude jí milovat a zažijete spolu spoustu krásných společných chvil. Přinese vám do života hodně radosti a lásky, no na druhou stranu i starosti, s kterými třeba počítat.

Je veterinárně ošetřená, čipovaná, kastrovaná, odčervená, očkovaná, odblešená s očkovacím průkazem. Adopční smlouva a adopční poplatek je součástí adopčního procesu. V případě zájmu o pejska si zažádejte o zaslání dotazníku, který nám spolu s fotkami zašlete na WhatsApp, formou sms na číslo: 702 584 990. Pokud se Vám do dvou dnů neozveme tak jste vybrali jinou rodinu. Prosím nevolat. Předem děkujeme
Na jiné typy zpráv nebudeme odpovídat.