Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kg855WvLQTwZXPX4A . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.

Xena, fenka, kříženka, 3 a půl roku stará. Je očkovaná, odčervená, ošetřená pipetou proti vnějším parazitům, kastrovaná a čipovaná. Střední velikost, 22.5 kg.

Xena je věrná a chytrá fenka. Má spoustu lásky na rozdávání, ale dává přednost ženám a mužů se bojí. Xena je spíše pes pro jednoho člověka, protože neměla příležitost si zvyknout na život v rodině. Xena potřebuje správné vedení a zkušeného páníčka. Má spoustu energie a byla by fantastickou parťačkou na výlety nebo na běh se psem. Doma je klidná a umí odpočívat. Zvládá v pohodě zůstávat sama doma a nedělá jí problém fungovat ve městě.

Jakmile Xena začne člověku důvěřovat, je z ní ten nejlepší, nejvěrnější a nejmazlivější pes na světě. Udělala by cokoli, aby potěšila svého člověka, a je nesmírně submisivní. Xena je chytrá a velmi rychle se učí. Umí chodit na vodítku a je čistotná. Také umí sedni a další povely by se naučila během chviličky.

Xena je dominantní vůči ostatním psům. Rozumí si jen s velmi submisivními psy, a protože je majetnická na své hračky a jídlo, měla by být v novém domově raději psím jedináčkem. Ani k žádným jiným zvířatům ji nedoporučujeme.

Xena strávila téměř celý svůj dosavadní život zavřená v v kotci, izolovaná od okolního světa. Vzhledem k tomu, jak vypadal její dosavadní život, je obdivuhodné, kolik lásky a věrnosti je schopná svému člověku nabídnout. Jakmile někomu důvěřuje, udělá pro něj cokoli. Xena je fantastická fenka s velkým potenciálem. Nabízíme dočasnou péči na zkoušku před samotnou adopcí. Upozorňujeme, že Xena není vhodná pro začátečníky, kteří ještě nikdy psa neměli.

Momentálně Xenu nemůžeme doporučit k dětem, i když s dětmi, které navštěvují náš azyl pravidelně, vychází dobře, ale to jsou děti které mají se psy mnoho zkušeností a umí se k nim chovat.

Pokud si myslíte, že je pro vás Xena ta pravá, neváhejte nás kontaktovat!