Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Hand for help pod patronací Vita Sua z.s.

Podrobný popis

Velký sportovec a mazel hledá svého parťáka????

Dexter je cca roční mix chrta a německého ohaře (skoro ESP). Váží okolo 20 kg a v kohoutku má cca 60cm. 

Je to velmi hodný aktivní puberťák, který miluje lidi. Z obou plemen zdědil to nejlepší. Je chytrý, rychlý, vytrvalý a chce pracovat. Potřebuje zaměstnat hlavu i tělo, jinak si samozřejmě začne zábavu hledat sám. Je to ale zlatý pes a má opravdu VELKÝ POTENCIÁL. Půjdou mu jistě agility, má i skvělý čumák a tažné sporty má v krvi. S šikovným páníčkem v budoucnu zvládne prostě cokoliv a bude ho zbožňovat. Na vodítku chodí vzorně, netahá a hezky vnímá. Potřebuje svého člověka, co mu dá jasný řád do života, zabaví ho, ale doma se s ním pomazlí na gauči a pak spolu usnou hezky pod peřinou v posteli. Na volno chodit nesmí, je to neodvolatelný lovec. Uvnitř domu ale snese kočky. S fenkami a psy je doma i venku zvyklý a nejraději by si s každým hrál jako typické štěně. Na velké samce ve smečce se však může projevovat dominantně, a proto ho k nim nedoporučujeme. Je vhodný spíše do domku se zahradou, v bytě by neprospíval a rád si zaštěká. 

Do nového domova půjde očkovaný, čipovaný, kastrovaný, s mezinárodním pasem a na adopční smlouvu s poplatkem. Momentálně se nachází v dočasné péči blízko Říčan u Prahy.

 případě vážného zájmu nám prosím pište informace o Vás a Vaší rodině a o podmínkách, do kterých by byl pes adoptovaný, plus jaké aktivity pro psíka nabízíte. Na zprávy bez těchto informací z časových důvodů nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.