Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Heaven Ranch

Podrobný popis

SAMSON HLEDÁ DOMOV

Tel: 728017627

Hledáme nový domov pro ADHD pejska Samsona. Samson se k nám dostal takovou nešťastnou souhrou okolností. Pořídili si ho starší manželé v blažené nevědomosti, že bude fajn pořídit si štěně. Nevěděli ovšem, že povaha štěněte může být dosti nevyzpytatelná. Samsona měli několik dní a v novém domově se projevila jeho značně temperamentní povaha a tak začal páníčkům dělat v domácnosti revoluci. Mimoto, že je naprosto neunavitelný, začal páníčkům nezadržitelně lovit kočky. A tak proto, aby neusel putovat zpět do slovenského útulku, kde je už tak jako tak hlava na hlavě, skončil u nás. K Samsonově povaze: Samson je takové nevybouřené a nedohlazené děcko. Máme podezření, že někdo z rodičů je jack russel teriér. Neumím si ho moc představit v bytě. Dle mého by byl ideálním parťákem pro aktivní rodinu, která miluje turistiku a nebo psí sporty. Je to takový hoooodně aktivní pejsek, který ale nepokazí žádnou srandu. Moooc potřebuje mazlit a potřebuje, aby se mu někdo věnovat. Takže hledáme aktivní rodinu, kde bude mít svoje lidi často doma a kde ocení jeho temperament. Když má možnost běhat po zahradě a má vyžití, je to ten nejúžasnější a nejvděčnější pejsek na světě. Momentálně je umístěn u nás na Heaven Ranch v Srbcích u Luže okr. Chrudim.
POZOR!!!
Zájemci, kteří chtějí pejska na zahradu bez přístupu do domu, NEVOLEJTE!!!!
Pokud sháníte živou hračku pro dítě, NEVOLEJTE!!!
Pokud nerozumíte, že za pejska budeme požadovat adopční poplatek, který nám vynahradí nejzákladnější náklady za péči o pejska, což je očkování, čipování, kvalitní granulky, prosím. NEVOLEJTE!!!
Na komentáře typu "mám zájem" a "kolik stojí" NEREAGUJEME!!!
Pořizujete si člena rodiny na 20 let. Takže vyžadujeme zdvořilou komunikaci na úrovni úměrnou této situaci. Před zavoláním zvažte, zda o pejska má zájem skutečně celá vaše rodina a není to jen vaše zbožné přání. Děkujeme za pochopení a úsporu našeho drahocenného času.
Unie práv zvířat z.s.
Další pejsky, kterým hledáme domov, najdete na: www.doghope.cz

Další pejsky, kterým hledáme domov, najdete na: www.doghope.cz pod organizací Unie práv zvířat z.s.