Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouda

Podrobný popis

Majlo ❤ HLEDÁ AKUTNĚ DOČASNOU PÉČI ČI RODINU ❤

Majlo byl před časem zachráněn z romské osady a asi si tam nezažil nic pěkného. Přesto je ale akční, chytrý a zvědavý. Velice rychle se učí nové triky, zná práci s klikrem a velkou spoustu povelů, pro jídlo/pamlsek udělá cokoliv, na vodítku netahá a je zvyklý i na košík a klec.

Naprosto zbožňuje společnost svého člověka, kterého bude provázet na každém kroku a bránit ho stůj co stůj... 

Majlo je reaktivní v situacích, kdy se bojí, kdy narazí na něco/někoho neznámého, při rychlých pohybech rukou, proto Majlíkovi hledáme rodinu zkušenou a ochotnou s Majlem pracovat a navzájem se učit. Majlo hledá spřízněné duše, které ho neopustí...

Pro Majlíka hledáme rodinu s dalším pejskem, který mu bude každý den ukazovat, že není potřeba se bát, a se kterým si bude moct hrát, protože to on má moc rád. Malí pejsci mu vůbec nevadí, velkých se na procházkách bojí a ze strachu na ně vyjíždí, ale v jiném prostředí, když se očuchají, s nimi už pak problém nemá. 

Určitě by mu udělal dobře život v domě se zahradou mimo ruch města, kde si se svým psím kámošem bude moci pohrát, počuchat a zaštěkat. Ani náhodou ale nepohrdne ani gaučem, Majlovi tedy hledáme domov takový, kde bude žít uvnitř po boku své rodiny.

Majlo je dvouletý kříženec menší velikosti (11 kg), je kastrovaný, očkovaný, odčervený a čipovaný. Minulý rok prodělal operaci kosti přední nohy, ve které má artrózu, proto si sem tam nožičku ulevuje a je potřeba mu dopřát výživu pro kosti, ale nebrání mu to v tom běhat jako o život, jak za míčkem, tak i za jiným psím kamarádem. 

Majlík půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 4.200 Kč. Aktuálně se nachází v Jihlavě. 

V případě zájmu o adopci Majla nám prosím detailně vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci, my se Vám ozveme zpátky: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHhlxlBgHiHy5UoBVdURkOp6oK6Lg9f-5rTCbuFifp2yqNCA/viewform?usp=sf_link

Děkujeme!