Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

SULEJKA krásná maličká jakoby se křížil Karpatin s Čivavou jedno oko ma napul modré. Druhé na po operaci slzne žlázy, uz v pořádku. Je to malicka kraska kolem 6 kg.
Zachráněna z kill útulku. Na začátku se velmi bála, ted uz je mnohem veselejší, ráda se mazlí a zkouma okoli.
Jeste potrvá, nez bude úplně ok. Proto potřebuje hodného trpeliveho člověka, ale také velmi zodpovědneho, který ji dobře zajistí dvema vodítky, obojky a nebude experimentovat s volnym obojkem. Kdyby se vyděsila a utekla, tak stres způsobi změnu chování na vyplasene zvíře, které nebude reagovat na přivolání a umre venku bez šance na odchyt.
Byla by škoda kvůli neopatrnosti zmařit život, který se na poslední chvíli podařilo zachránit, když jsme ji brali z rumunského útulku smrti. Zbývalo jí doslova pár dnů. A tak chceme, aby prožila mnoho spokojených let v novém trvalém domově.
Je kastrovana, ockovana, čip, pas, antiparazitika, 4dx test na klistove choroby negativní.
Nehodí se k malým dětem. Je vhodna do bytu spise na vesnici, nebo k barácku. Psy snasi, kocky také. Je klidna, nevyžaduje sport, nevyžaduje moc času ani neni náročná. Úplně pohodová fenka pro každého, kdo ji da cas, bude důsledně učit přivolání a da na ni opravdu pozor.
Je do 2 let věku
Krmime ji syrovym masem pro psy. Byla v hroznem stavu.
Je u Poděbrad
Zájemce prosime, abyste nám napsali na email denisa.tlapka@seznam.cz něco o sobě a Vašich zkušenostech. Například odkud jste, v jakém prostředí bydlíte (baráček/byt, město/vesnice), jestli máte děti, psy, další zvířata, jaký je Váš denní režim, představa o volném čase, zda máte nějaké zkušenosti se zvířaty, jakou máte představu o tom, co bude pes dělat - kámoš, sport, práce apod. Je to důležité pro to, abychom psa dopředu neposílali do prostředí, které mu nebude vyhovovat a s potřebami majitelů si nebude sedět. Moc nám záleží na tom, aby naši svěřenci byli spokojení.
Děkujeme Vám za všechny bytosti, kterým můžeme díky Vám pomáhat!