Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis


E B I N K A
Je tomu pár týdnů, co se u nás objevila tato fenečka ???? Když přišla, byla to hromádka strachu a stresu, že jí ublížíme a bude zle ???? No, ale kontakt s člověkem jí natolik lákal, že díky klidnému zacházení se z ní stal během krátké chvíle naprostý mazel ????
No a je na čase, abychom jí našli domov ❤️

Ebinka je asi tříletá fenka s 25kg, správný kříženec všeho možného. Každý den tipujeme, co všechno v sobě má, ale v každém případě je to originál ????. Je nekonfliktní, hodná a její neuvěřitelně upřímný pohled je všeříkající (skutečně by se nejraději celý den jen dívala pánečkům do očí ????). Je čistotná, komunikativní a jemná. Je díky své čistotnosti vhodná i domů, ale vzhledem k huňatějšímu kožichu by zvládla venkovní žítí. Ovšem je to společenská povaha, (trochu labradorek), takže chce být poblíž lidem ???? žádný kotec apod. Moc nehlídá, téměř neštěká, ploty, branky, vše bez problému????
Venku se bahnu i vodě vyhýbá obloukem, ovšem myši a zajíci, to je živel (!) ???? takže určitě vodítko a postupný výcvik ????
Co je na ní obdivuhodné, že se přizpůsobí jakémukoliv životu. Budete s ní chodit denně túry? Zvládá ???? Budete s ní trávit celé dny na lehátku na zahradě a jen se poflakovat? Zvládá ???? Umí si i sama krásně odejít odpočinout, ale jakmile máte volné ruce, přijde si pro pomazlení ❤️
Ke psům nekonfliktní, kastrovaná, odčervená, čipovaná atd. Tel. na dočaskářku- 731 325 031 ???? Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku v přiloženém odkaze. Nachází se u Třebíče.
Novou rodinu budeme vybírat pečlivě, protože takto hodná duše si zaslouží to nejlepší ☺️

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwAR1GQ441dW5tW7kBiNvTOESJVFW4APqMNBjoVqgRb-m1QaLgzN3TrGnEyT4&pli=1