Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Alfons, mám 9 kg (velikost jezevčíka) a asi 12 let, ale na svůj věk jsem akční čiperka. Prý je to moc častý scénář, že milovaný člověk nám, pejskům, zemře a příbuzní nás odloží do útulku nebo vyhodí na ulici. Vždyť my jsme částí našeho původního pánečka, byli jsme těmi nejvěrnějšími parťáky, tak proč končíme takto? „Náš člověk“ by si přeci nepřál, abychom zažívali takové věci... Ano, byl jsem na ulici, poté v útulku, kde kolem mě chodili zájemci bez povšimnutí. Proto jsem odjel do péče spolku Psí senioři v nouzi, kde mi slíbili, že se mi pokusí najít ještě „svého člověka“. Prosím, budete to právě Vy?

Jsem moc hodný pejsek, svému člověku stále nablízku. U všeho asistuji, vše mě zajímá... O samotě jsem ale hodný, neničím, neštěkám. Štěkám jen, když Vás vítám nebo když se těším na procházku. Hygienické návyky dodržuji. Na vodítku umím, můžete se mnou i na výlet, v autě jsem zprvu rozrušený, po chvilce se uklidním. Ale stačí mi klidně i zahrádka. Manipulaci snesu. Prostě, jsem nenáročný pejsek...

Feny snesu a na některé samce dělám „ramena“ :-) K rozumným dětem mohu. Na kočku bych si zvykl.

Hledám domov v bytě nebo v domku, ale pouze uvnitř.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, kromě kloubní výživy žádné léky neužívám. Vzhledem k věku špatně slyším a mám šedý zákal, ale stále vidím.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče u Vestce u Prahy.