Pohlaví

Fena

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí azyl HAFANOF
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

BETTY HLEDÁ DOMOV:

Je mladá, milá, připravená na jakékoliv dobrodružství, které si spolu naplánujete. Betty je nesmírně chytrá, bezelstná, radostná a láskyplná. Zatím vychází se všemi pejsky bez ohledu na pohlaví je milá a diplomatická. Spíš zdrženlivější. Se známými psími kámoši umí být divoká, ale nikdy není agresivní. Vychází i s kočkami. Taky respektuje, když ony nevychází s ní :). Krávy, koně, slepice... Vše ji zajímá, chce si to prohlédnout, neloví.

Není těžké se s ní domluvit na pravidlech soužití. Je zvyklá odpočívat v kleci, cestovat, potkávat jiné pejsky, lidi, poznávat nová místa... Všechno se učí rychle a hlavně ráda. V dočasce je k ní přistupováno force free tréninkem a vše nové se učí skrze pozitivní posílení.

Je dokonalá pro aktivní život naplněný procházkami, výlety, hraním i učením nových dovedností. Lepší je pro ni život v klidnějším městě nebo vesnici. Ideální by pro ni byl domeček se zahradou. V otevřeném prostoru venku se cítí lépe a ulehčilo by to začáteční zvykání na nový domov.

Betty už je téměř dospělá, její finální váha se bude držet do 25 kg. Narozena je 8. září 2023.

Je připravena odejít domů. Teď bydlí se svou dočasnou tetou u Konstantinových Lázní. Můžete si domluvit návštěvu tam nebo společnou procházku v Plzni. Nechte nám na sebe kontakt na emailu: veru@tutenpesplac.cz. Veru Vás kontaktuje. Podmínkou adopce je několik osobních návštěv, abyste se s Betty seznámili.

Zatím se seznámte přes videa od dočasné tety na ins*agramu:

https://www.instagram.com/stories/highlights/18081383704460485/  

Betty odejde do adopce očkovaná, odčervená, čipovaná, registrovaná na nového majitele, s balíčkem do začátku, s podmínkou kastrace do roka od podepsání adopční smlouvy (s ohledem na hárání). Adopční poplatek činí 2.500,- Kč

Za fotografie mockrát děkujeme www.petul.art