Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Malý (do 30 cm)
Trpasličí pinč
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Kristýnka, mám 6 kg a asi 11 let. Představte si malou, krátkosrstou fenku, jak pobíhá po ulici, hledá jídlo, kousek tepla, své lidi. A nic z toho nepřichází... A tak jsem se dostala do útulku. Nikdo se o mě nepřihlásil a již ani nepřihlásí, je to již delší dobu. Hledám domov, štěstí, lásku, nyní z dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi. Prosím, adoptujte mě.

Jsem roztomilá, stále velmi aktivní a kontaktní. Ráda se mazlím, nastavuji hlavičku k drbání, dám Vám pusinku... Když mám radost, panáčkuji a skáču do výšky. Na vodítku umím, procházek si užívám. V autě zprvu poplakávám, ale poté se uklidním. Hygienické návyky dodržuji, neničím, o samotě mohu poplakávat, ale to je již lepší. Jsem dobrý hlídač. Občas jsem svéhlavička. Manipulaci snesu, i na veterině jsem byla hodná, jen když se na mě „vrhnete“ a chcete mě vzít třeba za obojek, leknu se. Proto nejsem vhodná k malým dětem.

Neznámých pejsků se bojím, chci je zahnat, ale když je poznám, snesu je. Občas jen mohu žárlit nebo například pelíšek si hlídám. V dočasné péči jsem s druhou fenkou a další psí kamarády mám na procházkách.

Hledám domov v bytě, kde budu neustále s někým nebo v domku, ale pouze uvnitř.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná. Žádné léky neužívám. Vzhledem k věku mám trošku šedý zákal. Nejdříve za měsíc potřebuji revizi chrupu, což mohu podstoupit již z nového domova (úhrada a veterinář je na domluvě se spolkem Psí senioři v nouzi).

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Nacházím se v Chrástu u Prahy, okres Nymburk.