Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Havanský psík
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Blacky, mám 7 kg a asi 7 let. Vůbec nevím, co se stalo, ale najednou jsem se ocitla na ulici. Pobíhala jsem zmateně sem a tam, neměla střechu nad hlavou, byla mi zima a měla jsem hlad. Naštěstí se mě podařilo odchytit a tak jsem se dostala do útulku, odkud jsem po několika měsících odjela do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi. Prý mi nejspíš mí milovaní zemřeli a někdo se mě takto zbavil. Prosím, dejte mi domov, dejte mi zapomenou na to špatné. Přeji si zase k někomu patřit.

Jsem stále velmi aktivní a kontaktní fenka. Miluji mazlení, ležení na gauči, zároveň procházky a jakékoli další aktivity. Když mám radost, panáčkuji, skáču do výšky a u toho se směji. Mohu s Vámi i na výlet, v autě jsem hodná. Na vodítku umím. Veškerou manipulaci snesu, i na veterině jsem byla hodná. Hygienické návyky dodržuji, byla jsem nejspíš zvyklá i na plenku – když mi jí doma dáte na zem, venčím se jak venku, tak na ní. O samotě mohu plakat.

Hledám tedy domov v bytě, kde budu neustále s někým nebo v domku, ale pouze uvnitř. S druhým pejskem pláču o samotě mnohem méně. A teď se dostávám k tomu, že pejsky snesu. V dočasné péči mám kamarádů několik. Zprvu jsem se jich bála a utíkala před nimi, teď již vím, že mi neublíží. Na kočku bych si zvykla.

Jsem kastrovaná, čipovaná, přeočkování mě brzy čeká. Zoubky mám hezké a srdíčko v pořádku.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS a ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Nacházím se v Chrástu u Prahy, okres Nymburk.