Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Viento je jeden z nekonečné řady psů, které se v Rumunsku dostali do útulku a měli tam být brzy zabiti. Měl štěstí, že se nám jej podařilo, i díky pomoci našich příznivců, odtamtud zachránit. Nyní už je u nás. Ale proč musí čekat??? Dvě rodiny ho nakonec odřekly, jiní se už neozvali. Proč? To si Viento vůbec nezaslouží, je tak hodný a vděčný!

Vientovi je kolem 4 let, velikosti jako třeba kokr. Hodny, aktivní, přátelský, i do bytu. Za výlety bude rád, aktivní je průměrne, přátelský, chodí na vodítku. Zvykly na psy, ale může být i jedináček.

Kastrovany, ockovany, čip, pas, antiparazitika, 4dx test na klistove choroby negativní.
Je u Poděbrad
Adopční poplatek a smlouva.
 
Zájemce prosime, aby nám napsali na email denisa.tlapka@seznam.cz něco o sobě a Vašich zkušenostech. Například odkud jste, v jakém prostředí bydlíte (baráček/byt, město/vesnice), jestli máte děti, psy, další zvířata, jaký je Váš denní režim, představa o volném čase, zda máte nějaké zkušenosti se zvířaty, jakou máte představu o tom, co bude pes dělat - kámoš, sport, práce apod. Je to důležité pro to, abychom psa dopředu neposílali do prostředí, které mu nebude vyhovovat a s potřebami majitelů si nebude sedět. Moc nám záleží na tom, aby naši svěřenci byli spokojení.
Děkujeme Vám za všechny bytosti, kterým můžeme díky Vám pomáhat! Pro Vienta a jemu podobné byla právě Vaše pomoc příznivců otázkou života.