Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Vysočina
Akt. umístění: PSÍ LÁSKA BEZ HRANIC z.s.

Podrobný popis

FOXY HLEDÁ DOMOV ????♥️

 

PROSÍME NEPSAT EMAILY, aALE VOLAT NA TEL. 777 599 405.

 

Foxinka je skoro 7letá, usměvavá fenka špice s aktuální váhou cca 6,5kg. Přijela jako opravdu silně zavánějící chlupatá koule, kdy se v autě dalo jen tak tak dýchat. Po celkovém umytí a vyčesání bujného osrstění, odčervení, očkování, ošetření zubů, kastraci a vyřešení několika zdravotních problémů, se kterými se při příchodu potýkala, je z ní nádherná a spokojená princezna. Po fyzické stránce je nyní v pořádku kromě poškozené čočky na jednom oku, zřejmě nevratném. V ničem ji to však neomezuje a daný stav ji nepůsobí žádné komplikace. Jelikož trpěla na záněty, bude potřeba uši a oči trochu hlídat.

Jinak je to malá závislačka, která pronásleduje svého vyvoleného člověka úplně všude, není na něm vysloveně přilepená, ale vyhledává jeho blízkou přítomnost. Nemá úplně separační úzkost, ale při jejím opuštění, ať už do druhé místnosti nebo jen za branku, štěká, hrabe a dožaduje se vaší přítomnosti. Je taky trochu žárlivá, při určitých situacích si vás bude hlídat před ostatními. Pozor na cestování - často zvrací po určité době cesty, lze tedy předpokládat, že bude mít s cestováním trochu problém. Hygienu zvládá dobře. Ostatní psíci či kočky jí nevadí, jen u misky pozor, někdy dochází k menším střetům. Na vodítku v různých prostředích se učí a lepší se, na vycházky chodí moc ráda. S pravidelným vyčesáváním, čištěním uší, kontrolou zubů nemá problém. Ještě pořád je obezřetná a opatrná, ale pracuje na získání plné důvěry. Moc se jí nelíbí muži, na ty štěká a hlásí každý jejich krok. Pelíšek moc nevyhledává, spíš poléhavá kdekoliv na zemi blízko svého člověka. Do jídla se často moc nehrne, pokud nemá misku blízko vás, není sama a nemá dostatek prostoru u misky, jakmile je příhodná chvíle, sežere co se dá. Pamlsky miluje.

Vzhledem k její závislosti na vybraném člověku, případně hlasitým projevům při odchodu, se hledá domov ideálně v domě se zahradou než v bytě a s klidnějším režimem. Může být zvířecí kamarád, ale je nutné pohlídat si situace, kdy může docházet k vzájemným střetům. S dětmi vychází dobře, pokud se k ní budou umět chovat.

Najde tahle usměvavá holka svou spřízněnou duši, které bude moci dělat neustálý dohled?

Foxy se nachází v dočasné péči u Jihlavy.
Domů půjde na adopční smlouvu s adopčním poplatkem. V případě zájmu o adopci volejte na telefonní číslo: 777 599 405 — s uživatelem Petra Osvaldová.