Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Tento příběh je opravdu hrozný. A ještě horší je uvědomit si, že není bohužel vůbec ojedinělý. 
Vrchol hnusu je TOHLE není tomu možné uvěřit, není to možné pochopit cenu nejvíc bezpáteřní idiot Balkánu vyhrává.... Idiot, který toho pejska VRÁTIL do kill útulku. Ano, tohle fakt někdo udělal není k tomu dalších slov. Adoptoval si ho od tam někdo z Rumunska a pak ho do kill útulku vrátil a samozrjeme mu bylo úplně jedno, že v tu chvíli ten pejsek nema ani tu lhůtu 14 dnu a vše závisí na volném kotci, který když nebude... Tak jde zabít on třeba i druhý den.
Bylo totální štěstí, že jste nám zrovna přispívali na vysvobození několika psů od tam a dobrovolnice útulku nás požádala o akutní pomoc a dala pejska do převozu. Jinak by tu nyni už nebyl.
Rodina ho nejspíš vrátila, protože trochu zlobí. Je to nějaký kříženec honiče. Velký, vysoky, uštěkany. Nejspíš nebude poslouchat. Ale to je prostě vec výchovy a důslednosti. Bude na začátku potřebovat prisnost, trvání na svém. Ale jinak suprový pes na výlety a při dobrém výcviku bude uzasny je koním na vyjížďky.
Není to typ na rozmazlovani bez pravidel, ale každý úplně normalni a rozumný človíček od psů si s ním poradí. První den nám ve smecce štěkal, provokoval jiné psy, stačilo mu 1x vynadat a uz nevíme ani, že tu je.
Je mladý kolem 2 let. Kastrovany, ockovany, čip, pas, antiparazitika. 4dx test na klistove choroby negativní.
Nachází se u Poděbrad.
Zajemce prosime,aby nam na email denisa.tlapka@seznam.cz napsal o sobe co nejvice informaci. (Zahrádka/byt,typ oploceni,zkušenosti, časové možnosti, další zvirata,atd.) Je to nutné k tomu,abychom vedeli, ze jde pejsek do takového domova, kde nebude delat problemy a kde se zároveň bude cítit dobře. Jen tak zajistíme našim svěřencům trvalý domov a novým majitelům psa, který se k nim opravdu hodí. V případě domku prosíme o foto plotu.
Děkujeme Vám za zájem a pomoc!