Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Geki hledá domov!
Dvoulety, střední velikosti do 20 kg. Hodny, zvykly na psy, na vodítku chodí. Potřebuje pomoct! Hledáme super člověka, který chce pejska s malou šancí na domov. Který chce někomu změnit život a hledá opravdu potřebného pejska. Geki je potřebný pejsek, ma nejaka omezení a naučit další věci.
Delali jsme s nim resocializaci, ale bohužel byl od malinka mimo kontakt s lidmi. Potom se dostal do útulku, kde vyrustal. K nam se dostal az jako téměř rocni a to uz se špatně dohání. Takze pokud je volně, neprijde si pro pohlazení a udela par kolecek, nez se nechá chytit.
To by byl problém, pokud by utekl.
Hledáme člověka, který ho bude jistit dvěma vodítky a ví, jak je to důležité. Který ho bude učit provolani i přes jeho strach a vi, jak přibližně postupovat.
 
Gekiho bracha uz je v rodině a rychle si tam zvykl. Takže to není zadny divočák, co by byl neznadejny případ a neni treba se děsit adopce. Preci neni mozne, aby takovy pejsek dozil v azylu! Jen proto, ze hned na první kontakt neskončí člověku do náruče.
Takový nádherný pes, a uz rok ceka u nas! Nabízeli jsme ho přibližně stovce zájemců a nikoho nezaujal.
Je akutní najít domov co nejdřív. Každý den v azylu ho vzdaluje od začlenění do rodiny.
Kam se hodí?
K barácku k dalšímu psovi.
Případně i do bytu k dalšímu psovi
Zajemce prosime,aby nam na email denisa.tlapka@seznam.cz napsal o sobe co nejvice informaci. (Zahrádka/byt,typ oploceni,zkušenosti, časové možnosti, další zvirata,atd.) Je to nutné k tomu,abychom vedeli, ze jde pejsek do takového domova, kde nebude delat problemy a kde se zároveň bude cítit dobře. Jen tak zajistíme našim svěřencům trvalý domov a novým majitelům psa, který se k nim opravdu hodí. V případě domku prosíme o foto plotu.