Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Speciálního majitele hledáme pro nádherného srdečného pejska ZILVARA milujici procházky, přátelský, mazlivý, zvykly na manipulaci, hodny v autě, bude vhodný i do bytu, na výlety, k větším detem také bude fain.
V kill útulku a na ulici si zažil asi svoje a tak k nam přijel s takovým problémem a to, že útočil zle na všechny psy co viděl. Po pár týdnech u nás je už se smeckou úplně ok na volno. Je možné, že na ulici to bude dělat stále. Proto potřebujeme najít člověka, který umí a chce takové chování řešit. Zilvarek je sebevědomý, rozmazleny a potřebuje pravidla, která ale chápe a bude proto super i na nějaký vycvik.
Je to jinak úplně obyčejný vorisek střední velikosti cca jako bigl. Není nijak zvláštní. Takových jsou miliony. Tak proč by si ho měl někdo brát? Proč by prostě zkušený pejskar měl mít zájem o takového psa?
...... Víte... Někdy je potřeba udělat něco divného... Něco nad ramec komfortu... Něco, co třeba hodne lidi nepochopí...
Někdy je potřeba vzít si prostě zlobiveho obyčejného vorecha z Rumunska, kterého vůbec nikdo nechce a nema žádnou šanci na domov.
Někdy je prostě takový den, že se člověk rozhodne udělat krok do neznámá a často se pak stane, že je později vděčný za kazdy den s nejlepším kámošem, kterého chtěl na začátku vrátit.
A my doufáme s malinkou naději, že to někdo udělá a ozve se nam. Protože pokud ne, Zilvar zůstane na vždy opuštěný pes v azylu... Jeden z mnoha... A jeho záchrana tak nebude mít žádný happy end.
Změnil by mu někdo život?
Pokud se Vám Zilvar líbí, napište nám na kontaktní adresu denisa.tlapka@seznam.cz něco o sobě, do jakých podmínek by pes šel, jaké máte zkušenosti, děti/další zvířata. Je to nutné k tomu,abychom vedeli, ze jde pejsek do takového domova, kde nebude delat problemy a kde se zároveň bude cítit dobře. Jen tak zajistíme našim svěřencům trvalý domov a novým majitelům psa, který se k nim opravdu hodí.