Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Brumík, mám 8 let a 14 kg. Žil jsem spokojeně, se svou milovanou paničkou v bytě. Ale jednoho dne nepřišla domů. Nevím, co se stalo, nikdo mi to ani neřekl. Vím jen to, že jsem byl najednou u jiné paničky, která měla spoustu koček. Já mám kočky rád, ale ony ze mě byly prý vystresované. Najednou jsem běhal po pražských ulicích, hledal kousek tepla, jídla... Byl jsem odchycen a neměl jsem již kam jít. Slyšel jsem, že půjdu do útulku. Bál jsem se a toužil po jediném, po své milované a opět po tom našem spokojeném životě. Nakonec jsem ve spolku Psí senioři v nouzi a čekám na to krásné. Prosím, dáte mi domov?

Jsem aktivní, hodný pejsek. Rád chodím na procházky, na vodítku umím, netahám. Hygienické návyky dodržuji, neničím, přehnaně neštěkám, počkám na Vás, i když budete v práci. Pokud potřebuji ven, ukáži Vám to, stojím u dveří. Veškerou manipulaci snesu, i na veterině jsem byl hodný. Autem jezdím rád. Někdy jsem trošku mlsný :-)

V dočasné péči jsem s pejsky a s kocourkem bez problému . Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, po revizi chrupu a bez zdravotních problémů.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Trutnov.