Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: NEBELVÍRASHELPFORANIMALS

Podrobný popis

!!UŽ PŮL ROKU ČEKÁ NA DOMOV!! BEZ ZÁJEMCE


Velký sportovec a mazel hledá svého parťáka.


Dexter je cca 1,5 roční mix chrta a německého ohaře. Váží okolo 20 kg a v kohoutku má cca 60cm. Je to velmi hodný aktivní puberťák, který miluje lidi. Z obou plemen zdědil to nejlepší. Je chytrý, rychlý, vytrvalý a chce pracovat. Má velký potenciál, potřebuje běhat, chodit na túry, dělat třeba canicross nebo agility. S šikovným páníčkem v budoucnu zvládne prostě cokoliv a bude ho zbožňovat. Je 100% čistotný, na vodítku chodí vzorně, netahá a hezky vnímá. Potřebuje svého člověka, co mu dá jasný řád do života, zabaví ho, ale doma se s ním pomazlí na gauči a pak spolu usnou hezky pod peřinou v posteli. Na volno chodit nesmí, je to neodvolatelný lovec. Uvnitř domu ale snese kočky. Se psy je doma i venku zvyklý a nejraději by si s každým hrál jako typické štěně. Za fenku by byl doma vděčný. Na velké samce ve smečce se však může projevovat dominantně, a proto ho k nim rozhodně nedoporučujeme. Je vhodný spíše do domku se zahradou, v bytě by neprospíval a rád si zaštěká.

Do nového domova půjde očkovaný, čipovaný, kastrovaný, s mezinárodním pasem a na adopční smlouvu s poplatkem. Momentálně se nachází v dočasné péči blízko Říčan u Prahy.

V případě vážného zájmu nám prosím pište informace o Vás a Vaší rodině a o podmínkách, do kterých by byl pes adoptovaný, plus jaké aktivity pro psíka nabízíte. Na zprávy bez těchto informací z časových důvodů nebudeme odpovídat. Děkujeme za pochopení.

Kontakt:
Mail: isa.preuc@gmail.com
vyletsepsem@gmail.com

Facebook: Isabel Přeučilová
Vero SrdEčná Hrečínová

 

KOMPLETNÍ NABÍDKU NABÍDKU NAŠICH PEJSKŮ NAJDETE NA: https://www.doghope.cz/adoptuj/