Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Thelma, mám asi 9 let a 8 kg. Ach, jak smrt člověka může být pro pejska vysvobozením. Můj majitel byl alkoholik a nám pejskům se vůbec nevěnoval. Moc jsme toho neznali, žili jsme vlastním životem, o veterinární péči ani nemluvím. Přitom já tolik toužila po mazlení, kontaktu, životě, jako jiní pejsci. A to mi teď slíbili. Čekám totiž na to krásné v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi. Prosím, adoptujte mě.

 

Zprvu jsem opatrná. Nekoušu, ale stojím jako socha, dívám se do země a nechám člověka, ať se mnou dělá cokoli. Když zjistím, že mi nic nehrozí, jsem přítulná, mazlivá fenka, která Vás bude následovat všude. Dočasné paničce ráda ležím na klíně. Na vodítku již umím, ujdu i dlouhé procházky, jen je třeba opatrně, mít dvojí jištění (2 obojky nebo obojek a kšíry), kdybych se něčeho lekla. Hygienické návyky dodržuji, o samotě neničím, neštěkám. Veškerou manipulaci snesu, i na veterině, jak jsem již říkala předtím, nekoušu, jen stojím jako socha.

Psího parťáka mít mohu, ideálně většího nebo takového, který se nebojí, na některé slabé psy dělám ramena. Kočku proženu, ale neublížím.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě, v klidnějším prostředí.

 

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, po revizi chrupu a bez zdravotních problémů. Neslyším, ale to mi v ničem nevadí.

 

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a platí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Náchod.