Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Flippy, aktivní miláček a smíšek, mám asi 8 let a 30 kg. Moc lásky jsem za svůj život nepoznal. Žil jsem sice uvnitř, ale měl jsem paničku, která často “neměla” ani na krmení. Byl jsem často o hladu a na krmení se skládali lidé z okoli. Nakonec jsem byl odvezem 30 km od svého bydliště a vyhozen z auta. Naštěstí se mi nic nestalo a byl jsem v pořádku odchycen. Tak jsem se dostal do útulku, poté do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi. Měl jsem zánět močového měchýře a velký zánět v uších. Tolik to bolelo... Je jisté, že mě panička již nechce, a tak přišlo vysvobození.. Ušel jsem již dlouhou cestu a tolik doufám, že nyní na ní bude již to hezké. Prosím, adoptujte mě.

Jak jsem již říkal, aktivita mi nechybí. Jsem hodný, mazlivý, pusinkující a když budete důslední, jsem i poslušný :-) Hygienické návyky dodržuji, neničím, o samotě neštěkám. Občas mohu být hlučnější, když mám například radost, tak to všem musím říct. Ale dám se hezky usměrnit. Na vodítku umím, procházky mám rád, dlouhé i krátké, a i jakékoli další aktivity. Ploty nepřeskakuji, nejsem „utíkací typ“. V autě jsem hodný. Rád se nechávám česat. Když se mi některá manipulace nelíbí, jako například u pana doktora, zvládnu jí hravě s košíkem.

V dočasné péči mám několik psích kamarádů, a třeba Eda se mi moc líbí. Nemám s nimi problém.

Domov hledám POUZE UVNITŘ.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, zdravý (zánět v ouškách a zánět močového měchýře jsou již skoro vyléčeny).

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.