Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Pepinka, mám 8 kg a 8 let. Moje panička vážně onemocněla. Příbuzná si mě vzala k sobě, ale neměla podmínky, aby se o mě postarala. Našla mi domov. V domově si to bohužel „nesedlo“... A teď, co se mnou? Myslela jsem, že toto mě nikdy nepotká. Odjela jsem do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi. Moc prosím, já již potřebuji jistotu, žádné změny.. Adoptujte mě.

Jsem hodná fenka, mazlivá, přátelská. S dočasnou paničkou chodím do práce a je to fajn, všichni lidé se mi líbí. Někdy mám svou hlavu a chci si dělat, co chci :-) Na vodítku umím, procházky mám ráda, to samé jízdu autem. Manipulaci snesu, i na veterině jsem byla hodná. Hygienické návyky dodržuji. O samotě štěkám a škrábu na dveře.

Psy a feny snesu. Ty menší zprvu vyštěkávám, ale po seznámení jsem s nimi kamarádka. Na kočku bych si zvykla. Vzhledem k tomu, že ztrácím zrak, k dětem vhodná nejsem. Raději bych měla domov v klidnějším prostředí.

Domov hledám POUZE UVNITŘ.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, s vyčištěnými zoubky. Mám vyšší jaterní hodnoty, nicméně se již rovnají – doplňky stravy a dietní granule – toto nemusí být doživotní záležitost. Ztrácím zrak, což je neměnné, byla jsem i u očního specialisty.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Radim, okres Kolín.